Vaiko Širdies Asociacijos padėka Eurekos bendruomenei

Valentino dienos rytą mus pasiekė Vaiko Širdies asociacijos laiškas ir padėka ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka” ir „Erudito” licėjaus bendruomenėms už 2021 metų pavasario gerumo iniciatyvą.

“Su nuoširdžiausia padėka, minint Valentino dieną – širdelių dieną norime kartu pasidžiaugti, kad Erudito licėjaus ir Eurekos mokyklos bendruomenių dėka turime pačią švelniausią širdies terapeutę Gloria – į mūsų namus atkeliavusią iš Estijos auksaspalvių retriverių veislyno Kyu De Mary (veisėja V.Kotenko). Kasdienybėje išgyvename augančios Teresėlės ir Glorijos draugystės, atsakomybės, įvairiapusės meilės, netikėtų patirčių santykį, ko niekada anksčiau neteko patirti. Ačiū Jums labai labai. Šv. Valentino dieną linkime šilumos ir begalinės meilės, kuri teiktų ramybę, sveikatą bei viltį. Būkite apkabinti širdimi!” – dėkoja Romos Teresės mama.

Kiek anksčiau Romos Teresės mama dalinosi informacija, jog dalis lėšų (kartu su Kretingos rajono savivaldybės soc.rūpybos parama) taip pat buvo skirta ir namų buities pritaikymui Romai Teresei. Judėjimo negalią turinčiai mergaitei buvo pritaikyti laiptai namuose į patogius laiptus su turėklais, kiemas buvo išklotas trinkelėmis.

Primename, kad praėjusį pavasarį ankstyvojo ugdymo mokykla „Eureka” kartu su „Erudito” licėjumi organizavo pavasario gerumo iniciatyvą, skirtą Vaiko Širdies Asociacija (VŠA) paremti.

Vaiko Širdies Asociacija yra ne pelno siekianti organizacija, dirbanti labdaros pagrindais ir siekianti padėti vaikams gimusiems su įgimtomis širdies ydomis. Iniciatyvos metu „Eurekos” ir „Erudito” licėjaus bendruomenės tėveliai aukojo pinigus mergaitei turinčiai įgimtą širdies ydą, kuriai reikalinga nuolatinė medikų priežiūra. Per savaitės gerumo iniciatyvą Vaiko Širdies asociacijai „Erudito licėjaus” ir ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka” bendruomenės paaukojo net 4345 Eur.

Dalinamės Romos Teresės mamos užfiksuotomis akimirkomis su terapiniu šuneliu Gloria.