Prašymo dėl priėmimo pildymas internetu Pildymas
Norite gauti informaciją apie atvirų durų dienas? Registruotis
Tapkite Eurekos bendruomenės dalimi

Užpildžius prašymą dėl priėmimo su Jumis susisieks Eurekos vadovas ir sutarsite dėl individualaus susitikimo laiko. Jei norite gauti informaciją apie atvirų durų renginius - registruokitės nurodydami savo el. paštą ir pirmieji sužinokite apie organizuojamus Eurekos renginius.

Tapkite Eurekos bendruomenės dalimi

Norite gauti informaciją apie atvirų durų dienas? Registruotis
Vilniaus Naujamiesčio padalinys (Vytenio g. 4, Vilnius)
Mob. tel. +370 603 51681
Šiame padalinyje veikia klasės 2-3 metų ir 3-5 metų vaikams.
" width="100%" height="100%" style="border:0;" allowfullscreen="" loading="lazy">
Vilniaus Cyber City padalinys (Švitrigailos g. 32, Vilnius)
Mob. tel. +370 603 51681
Šiame padalinyje veikia klasės 2-3 metų ir 3-5 metų vaikams.
Vilniaus Žvėryno padalinys (Ukmergės g. 126, Vilnius)
Mob. tel. +370 603 51681
Šiame padalinyje veikia klasės 2-3 metų, 3-5 metų vaikams bei priešmokyklinė klasė 5-6 metų vaikams.
Vilniaus Valakampių padalinys (Vaidilutės g. 71, Vilnius)
Mob. tel. +370 603 51681
Šiame padalinyje veikia ankstyvojo ugdymo (1,5-5 – metų), priešmokyklinė (5 – 6 metų), pirma, antra, trečia ir ketvirta (6 – 10 metų) klasės.
Kauno Žaliakalnio padalinys (Aukštaičių g. 45, Kaunas)
Mob. tel. +370 657 88810
Šiame padalinyje veikia klasės 2-3 metų ir 3-5 metų vaikams bei priešmokyklinė klasė 5-6 metų vaikams.
Mokyklos metai

Eurekos metai prasideda rugsėjo pirmąją. Ankstyvojo ugdymo klasės nenutrūkstamai mokosi 12 mėnesių. Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programų trukmė – 10 mėnesių. Tačiau visi Eurekos vaikai turi galimybę vasarą praleisti kartu su Eureka, nes liepą ir rugpjūtį organizuojama nuotykių kupina vasaros mokykla.

Eureka vasara

Neišdildomų įspūdžių ir spalvingų atradimų kelionė darbo dienomis nuo 7:30 iki 18:00 val. liepos ir rugpjūčio mėnesiais 2-10 metų atradėjams, vasarojantiems mieste.

Nuotolinis ugdymas

Tai Eurekos ugdymo principus ir filosofiją išlaikantis ugdymo formatas, kuris padės 2-10 metų vaikams gauti ugdymo paslaugą, net jei jie fiziškai nelanko mūsų įstaigos ir gyvena kitame mieste ar šalyje.

Ugdymo kainos
Vilniuje
Kaune
Nuotolinis ugdymas

Informacija atnaujinama (Kainos bus paskelbtos iki 2022-12-20)

Skaitmeninių pamokų paketo kaina 236 eur/mėn (59 eur/savaitei). Į kainą įskaičiuota:

• pamokos 2-6 metų amžiaus vaikams;
  • gyvi skaitmeniniai susitikimai su mokytojomis – mažiausiai 2 per dieną.
  • interaktyvios užduotys – mažiausiai po 2 video pamokos per dieną.
  • mažiausiai dvi emocinio intelekto pamokos per savaitę, taikant Kimochi ir Mindfulness metodikas.
  • integruotas knygelių skaitymas.
  • pamokų pradžia 9:30 val.
Stojamasis administravimo mokestis - 350€

Vienkartinis, negrąžinamas, į kurį įskaičiuotos priėmimo procedūros ir ugdymo priemonės

Papildoma informacija

Kainos nurodytos neišskaičius savivaldybių taikomų kompensacijų. Broliams ir seserims taikoma 10% nuolaida.

Stojamasis administravimo mokestis - 350€

Papildoma informacija