Prašymo dėl priėmimo pildymas internetu Pildymas
Norite gauti informaciją apie atvirų durų dienas? Registruotis
Tapkite Eurekos bendruomenės dalimi

Užpildžius prašymą dėl priėmimo su Jumis susisieks Eurekos vadovas ir sutarsite dėl individualaus susitikimo laiko. Jei norite gauti informaciją apie atvirų durų renginius - registruokitės nurodydami savo el. paštą ir pirmieji sužinokite apie organizuojamus Eurekos renginius.

Tapkite Eurekos bendruomenės dalimi

Norite gauti informaciją apie atvirų durų dienas? Registruotis
Vilniaus Naujamiesčio padalinys (Vytenio g. 4, Vilnius)
Mob. tel. +370 603 51681
Šiame padalinyje veikia klasės 1,5-3 metų, 3-4 metų vaikams ir priešmokyklinė klasė.
" width="100%" height="100%" style="border:0;" allowfullscreen="" loading="lazy">
Vilniaus Žvėryno padalinys (Ukmergės g. 126, Vilnius)
Mob. tel. +370 603 51681
Šiame padalinyje veikia klasės 2-3 metų, 3-5 metų vaikams bei priešmokyklinė klasė 5-6 metų vaikams.
Vilniaus Valakampių padalinys (Vaidilutės g. 71, Vilnius)
Mob. tel. +370 603 51681
Šiame padalinyje veikia pačių mažiausių vaikų klasė (vaikams nuo 1,5 metų), ankstyvojo ugdymo (3-5 metų), priešmokyklinio ugdymo (5-6 metų) ir pradinės klasės.
Kauno Žaliakalnio padalinys (Aukštaičių g. 45, Kaunas)
Mob. tel. +370 657 88810
Šiame padalinyje veikia ikimokyklinio ugdymo klasės 1,5 - 5 metų vaikams bei priešmokyklinė klasė 5-6 metų vaikams.
Mokyklos metai

Eurekos metai prasideda rugsėjo pirmąją. Ankstyvojo ugdymo klasės nenutrūkstamai mokosi 12 mėnesių. Priešmokyklinio ir pradinio ugdymo programų trukmė – 10 mėnesių. Tačiau visi Eurekos vaikai turi galimybę vasarą praleisti kartu su Eureka, nes liepą ir rugpjūtį organizuojama nuotykių kupina vasaros mokykla.

Eureka vasara

Neišdildomų įspūdžių ir spalvingų atradimų kelionė darbo dienomis nuo 7:30 iki 18:00 val. birželio, liepos ir rugpjūčio mėnesiais 2-10 metų atradėjams, vasarojantiems mieste.

Nuotolinis ugdymas

Tai Eurekos ugdymo principus ir filosofiją išlaikantis ugdymo formatas, kuris padės 2-10 metų vaikams gauti ugdymo paslaugą, net jei jie fiziškai nelanko mūsų įstaigos ir gyvena kitame mieste ar šalyje.

Nuotolinis ugdymas

Ugdymo kainos
Vilniuje
Kaune
Vasaros mokykla

Eureka yra visos dienos (iki 18:00 val.) mokykla. Į ugdymo kainą įtrauktas ir neformalus ugdymas bei išvykos Vilniaus mieste.

12 mėnesių visos dienos (7:30 – 18:00 val.) ankstyvojo ugdymo (1,5 – 5 metų vaikams) programa:

• 7600 € / metams, mokant 12 įmokų per metus.
  • 7350 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6950 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.
  • Stojamasis administravimo mokestis – 390 Eur*

10 mėnesių (rugsėjis-birželis) visos dienos (8:00 – 18:00 val.) priešmokyklinio ugdymo (5- 6 metų vaikams) programa**:

• 7460 € / metams, mokant 10 įmokų per metus.
  • 7200 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6850 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.
  • Stojamasis administravimo mokestis – 410 Eur*

10 mėnesių (rugsėjis-birželis) visos dienos (8:00 – 18:00 val.) pradinio ugdymo (6 – 10 metų vaikams) programa**:

• 7460 € / metams, mokant 10 įmokų per metus.
  • 7200 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6850 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.
  • Stojamasis administravimo mokestis – 410 Eur*

* – stojamasis administravimo mokestis yra vienkartinis ir negrąžinamas mokestis, į kurį įskaičiuotos priėmimo procedūros. Šis mokestis mokyklai sumokamas vieną kartą.
** – į priešmokyklinio ir pradinio ugdymo kainą neįskaičiuoti vadovėliai ir pratybos.

Eureka yra visos dienos (iki 18:00 val.) mokykla. Į ugdymo kainą įtrauktas ir neformalus ugdymas bei išvykos Kauno mieste.

• 6720 € / metams, mokant 12 įmokų per metus.
  • 6450 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6050 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.
  • Stojamasis administravimo mokestis – 390 Eur

10 mėnesių (rugsėjis-birželis) visos dienos (8:00 – 18:00 val.) priešmokyklinio ugdymo (5- 6 metų vaikams) programa:

• 6780 € / metams, mokant 10 įmokų per metus.
  • 6550 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6180 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.
  • Stojamasis administravimo mokestis – 410 Eur

Eureka yra visos dienos (iki 18:00 val.) mokykla. Į ugdymo kainą įtrauktas ir neformalus ugdymas bei išvykos Vilniaus/Kauno mieste.

Vasaros mokykla Vilniaus Naujamiesčio ir Žvėryno padalinyje skirta 1,5 – 6 metų vaikams:

• 350 € mokant iš anksto už dvi savaites
  • 640 €  mokant iš anksto už mėnesį
  • 1200 €  mokant iš anksto už du mėnesius
  • 1680 €  mokant iš anksto už tris mėnesius

Vasaros mokykla Vilniaus Valakampių padalinyje skirta 1,5 – 10 metų vaikams:

• 350 € mokant iš anksto už dvi savaites
  • 640 €  mokant iš anksto už mėnesį
  • 1200 €  mokant iš anksto už du mėnesius
  • 1680 €  mokant iš anksto už tris mėnesius

Vasaros mokykla Kauno Žaliakalnio padalinyje skirta 1,5 – 6 metų vaikams:

• 320 € mokant iš anksto už dvi savaites
  • 580 €  mokant iš anksto už mėnesį
  • 1080 €  mokant iš anksto už du mėnesius
  • 1490 €  mokant iš anksto už tris mėnesius

Vasaros mokykloje stojamasis administravimo mokestis nėra taikomas

Į ugdymo kainą nėra įskaičiuotas maitinimas.

Stojamasis administravimo mokestis

Yra vienkartinis ir negrąžinamas mokestis, į kurį įskaičiuotos priėmimo procedūros. Šis mokestis mokyklai sumokamas vieną kartą.

Papildoma informacija

Kainos nurodytos neišskaičius savivaldybių taikomų kompensacijų. Broliams ir seserims taikoma 10% nuolaida.

Stojamasis administravimo mokestis

Papildoma informacija