fbpx
Išradėjų klubas

Ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka komanda žino, kad šiuolaikiniai vaikai pažįsta pasaulį per žaidimą ir tyrinėjimą. Mes tikime, jog kiekvienas vaikas yra kasdien tobulėjantis kūrėjas, todėl reikia mokėti jį sudominti ir vaiko energiją nukreipti teisinga linkme. Tokiu būdu gimsta išradimai. Tokiu būdu atsiranda šypsenos. Tokiu būdu matome ugdymo rezultatą. Tam ir yra Eurekos profesionalūs mokytojai, kurių tikslas sudominti, įtraukti ir gėrėtis mažųjų smalsuolių pasiekimais. Kiekvieną šeštadienį vaikai susipažįsta su žymiausiais pasaulio atradėjais: nuo telefoną sukūrusio Aleksandro G. Belo iki patiekalų išradėjo Jamie Oliverio. Ne tik susipažįsta, bet ir savo mažutėmis rankutėmis atlieka žaismingus eksperimentus bei kuria savo unikalius išradimus. O po dviejų mėnesių „Išradėjų klubo“ vaikučiai su artimaisiais kviečiami į spalvingą išradimų pristatymą ir diplomų įteikimo šventę.

Penktadienio vakarėliai vaikams

Tėveliai, jau pamiršote, ką reiškia romantiška vakarienė? Nebepamenate, kada paskutinį kartą buvote kino filme tik dviese ir žiūrėjote ne animacinį filmą? Turime puikių žinių! Nuo šiol kas antrą penktadienio vakarą galėsite skirti tam laiko, nes jūsų mažylis PRAMOGAUS! Ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka komanda žino, kad penktadienis – pati tinkamiausia diena vakarėliams, todėl kviečia į nepamirštamus teminius vakarus „Penktadienio vakarėlis vaikams“. Žaisdami, šokdami, tyrinėdami, užsiimdami kūrybinėmis veiklomis ir kitaip linksmai pramogaudami, 3-5 metų mažyliai dalyvaus nepamirštamose šėlionėse! Tam, kad linksmybės būtų dar šaunesnės, kiekvieno vakarėlio metu vaikai sulaukia svečio – vakaro personažo! O vakarėlio pabaigoje vaikai skaito istorijas pasakų namelyje bei ruošiasi kelionei į miegučių šalį.

Sumani tėvystė

Ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka organizuoja praktinius seminarus tėvams, auginantiems kūdikius ir mažamečius vaikus. Nuo atsakymų į klausimą "Kaip suprasti, ko nori vaikas?", iki susitikimų su vaikų gydytojais, psichologais, edukologais ir kitais specialistais. „Sumanios tėvystės“ seminarai organizuojami mokyklos patalpose ir online.

Leidyklos "Nieko rimto" ir "Eureka" draugystė

Knygų vaikams ir paaugliams leidykla „Nieko rimto“ ir ankstyvojo ugdymo mokykla „Eureka“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šis susitarimas labai rimtas ir orientuotas į statybas. Tik ne į didelių mūrinių namų… o į mažų ir jaukių knygų namelių statybą. Būtent leidyklos „Nieko rimto“ knygų nameliai gyvena visuose „Eurekos“ padaliniuose. Mokyklos bendruomenė, o ypač mažieji atradėjai, turi galimybę susipažinti su visu leidyklos knygų asortimentu. O taip pat vieni pirmųjų čiupinėja „Nieko rimto“ naujienas. Be to, mokykloje vyksta knygų pristatymo renginiai ir kitos knygų mylėtojų šventės.

Gerumo iniciatyva, skirta Vaiko Širdies Asociacijai paremti

Asociacijos prezidentė mažiesiems atradėjams papasakojo, kad Vaiko Širdies Asociacija yra ne pelno siekianti organizacija, dirbanti labdaros pagrindais ir siekianti padėti vaikams gimusiems su įgimtomis širdies ydomis. Iniciatyvos metu „Eurekos ir „Erudito” bendruomenės tėveliai aukojo pinigus mergaitei turinčiai įgimtą širdies ydą, kuriai reikalinga nuolatinė medikų priežiūra. Per savaitės gerumo iniciatyvą Vaiko Širdies asociacijai ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka" ir „Erudito licėjaus" bendruomenės paaukojo net 4345 Eur. Visi pinigai jau pasiekė asociaciją ir padės sunkią širdies negalią turinčiai Romai Teresei užtikrinti specialiųjų poreikių įgyvendinimą, gydymą ir vaistų įsigijimą. Dėkojame bendruomenei, ačiū už Jūsų gerumą!

„L'OCCITANE en Provence“ ir „Eureka“ draugystė

Prancūzijos kūno, veido, plaukų, kvepalų ir namų produktų mažmenininkas „L'OCCITANE en Provence“ ir ankstyvojo ugdymo mokykla „Eureka“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Tiek L'OCCITANE en Provence, tiek Eurekai labai svarbu tvarumas, galimybė prisidėti prie švaraus ir žalio pasaulio kūrimo. Todėl kartu su L'OCCITANE en Provence įgyvendiname skatinimo sistemą Eurekos darbuotojams, kurie sugalvos įdomiausius projektus naudojant antrines žaliavas.