Išbandykite sumanumą protmūšyje, kurį veda Monika Liu

Rugpjūčio 12 dieną Valakampiuose įsikūrusioje pradinėje mokykloje Eureka įvyks muzikinis protmūšis, kuriam diriguos talentingoji atlikėja Monika Liu! 🎶🎸🎺

Šis renginys bus praturtintas įdomiais klausimais apie muziką, atlikėjus, įvairiausius instrumentus bei muzikos atsiradimą.

Protmūšio klausimai orientuoti į 5-10 metų vaikus, todėl lengviausiai į šį renginį įsitrauks būsimi ir esami priešmokyklinukai, pirmokai, antrokai, trečiokai ir ketvirtokai. Suaugusieji taip pat nenuobodžiaus ir ieškodami teisingų atsakymų turės pasukti galvas 🙂

Renginys atviras visiems, tačiau vietų skaičius ribotas, todėl rekomenduojame paskubėti savo vietą užsitikrinti užpildant formą internetu – REGISTRACIJA.

Pasiekus dalyvių limitą, registracija bus uždaryta.

TRUMPAI APIE PROTMŪŠĮ:

• Renginio vieta: pradinė mokykla Eureka (Vaidilutės g. 71, Vilnius)
  • Renginio data: 2024-08-12 (Pirmadienis)
  • Renginio pradžia: 18:00
  • Priklausomai nuo oro sąlygų renginys vyks lauke arba viduje
  • Renginio trukmė: iki 1,5 val.
  • Renginio kalba: lietuvių
  • Renginyje gali dalyvauti vaikai tik lydimi suaugusiųjų
  • Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija
  • Vietų skaičius ribotas

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ir vaizdo įrašai gali būti naudojami renginio viešinimui socialiniuose tinkluose, internetinėse svetainėse, spaudoje ir kt.

Mokykloje Eureka vykę protmūšiai:

SUSIDOMĖJOTE PRADINE MOKYKLA VALAKAMPIUOSE? SUŽINOKITE DAUGIAU