fbpx

Vyksta vaikų priėmimas į Eurekos mokyklą Valakampiuose

Mums malonu, kad domitės Eurekos mokykla Valakampiuose. Vyksta priėmimas į šias klases:

 • Trečiokų klasė
 • Antrokų klasė
 • Pirmokų klasė
 • Priešmokyklinukų klasė (5 – 6 metų vaikams)
 • Ankstyvojo ugdymo klasė (3 – 5 metų vaikams)
 • Pačių mažiausių vaikų klasė (1,5 – 3 metų vaikams)

Galbūt jus domina ugdymas tik vasarą? Birželį, liepą ir rugpjūtį Eureka organizuoja Vasaros mokyklą, kurioje kviečiami mokytis 1,5 – 10 metų vaikai. Daugiau informacijos apie vasaros mokyklą rasite čia – VASAROS MOKYKLA.

Mokykla Eureka siūlo pasinaudoti vaikų kasdienio pavežėjimo iki Valakampių paslauga. Jeigu domina pavežėjimas, prašome parašyti mums el. paštu.

Jeigu turėsite klausimų arba norėsite individualaus susitikimo su mokyklos vadovais, prašome susisiekti vilnius@eurekamokykla.lt ir +37060351681

Jeigu esate apsisprendę jungtis prie Eurekos bendruomenės – užpildykite prašymą dėl priėmimo į mokyklą internetu PILDYTI

MOKYKLOS APLINKA

Eurekos pradinė mokykla įsikūrusi adresu Vaidilutės g. 71, Vilnius. Vaikai per klasės langus mato tekančią upę ir mišką… Ar gali būti tinkamesnė aplinka augti, žaisti, mąstyti? Sunku patikėti, kad toks žalias Vilnius yra vos 7,6 km nuo Katedros aikštės. Tokia gamtos oazė suteikia ne tik gryną orą ir ramybę, tačiau ir neišsemiamas erdves tyrinėjimams. Eurekoje įprasta, jog ugdymas vyksta ne tik mokyklos aplinkoje, bet ir aktyviai keliaujant. Organizuojame išvykas, ekskursijas, kurių metu siekiama pažinti, stebėti, tyrinėti aplinką.

MOKYKLOS ERDVĖS

Specialiai ugdymui pritaikytos patalpos sudaro galimybę vaikams saugiai, nenuobodžiai ir interaktyviai praleisti visą dieną. Siekdami atliepti mažamečių vaikų ir pradinukų poreikius, daug dėmesio skyrėme kiekvienai mokyklos erdvei sukurti. Čia galima atrasti: Everesto sporto salę, Hario Poterio biblioteką, M.K.Čiurlionio salę, Einšteino išminčių baseinėlį ir t.t. Eurekos vaikai naudojasi šiuolaikiškais ir ergonomiškais vokiečių įmonės VS Vereinigte Spezialmöbelfabriken GmbH & Co gaminamais baldais. Štai kaip atrodo Eurekos klasės:

Mokyklos Eureka klasė

Žemiau esančiame video pamatysite akimirkas iš Rugsėjo pirmosios šventės.

 

Žemiau esančiame video pamatysite akimirkas iš Eurekos šventės, kurios tema – ką žmonės dirba visą dieną?

Žemiau esančiame video pamatysite akimirkas iš keliautojo Aurimo Valujavičiaus klasės atidarymo:

Žemiau esančiame video pamatysite akimirkas iš Eurekos Thinkatoriumo, kuriame dalyvavo esami ir būsimi priešmokyklinukai su šeimomis:

 

Žemiau esančiame leidinyje rasite visą informaciją apie pradinės mokyklos ugdymo filosofiją, mokymosi aplinką ir vaikų priėmimą:

 

KOKIE PRADINĖS MOKYKLOS EUREKA IŠSKIRTINUMAI?

 • Visos dienos mokykla. Eurekos pradinėje mokykloje pamokos prasideda nuo 9:30 (atvežti vaiką galima nuo 7:30), o popamokinės veiklos tęsiasi iki 18:00 val. Popamokinės veiklos yra įtrauktos į ugdymo kainą, todėl papildomai mokėti tėvams nereikia.
 • Tvaraus mąstymo ugdymas. Eurekos vaikai žino, kodėl tvarumas yra svarbus ir kaip kiekvienas planetos žmogus gali prie jo prisidėti. Integruotas pradinės mokyklos ugdymo turinys paremtas Jungtinių Tautų organizacijos iškeltais 17 tvarumo tikslų. O taip pat tvarumo pagrindų mokomės per ryšį su gamta ir augmenija, aplinkosauginę projektinę veiklą bei antrinių žaliavų panaudojimą.
 • Dvikalbė aplinka. Vaikai antros kalbos Eurekoje mokosi kasdien tokiu būdu, kokiu išmoko savo gimtąją kalbą ‒ tai yra natūraliai, nesąmoningai ją perimdami iš kalbinės aplinkos, komunikacinių situacijų. Mokytojai kasdien bent 20% turinio pristato anglų kalba. Papildomai pradinukai turi po tris anglų kalbos blokus (po 1,5 val.) kiekvieną savaitę, kurių metu mokosi naudodami Cambridge vadovėlius.
 • Atradimais grįstas ugdymas. Atradimais grįstas ugdymas unikalus tuo, kad sistemingai sudaromos sąlygos vaikui kiekvieną dieną mokykloje pažinti kažką naujo: daiktą, reiškinį, gamtos objektą, emociją, šalį ar pan. Taip sukuriamas nuolatinis ir intriguojantis pasaulio tyrinėjimo procesas, kuris brandina mažamečio smalsumą, norą mokytis ir pažinti.
 • Gamtos apsuptis ir didelis kiemas. Eurekos pradinė mokykla įsikūrusi pačioje gražiausioje Vilniaus vietoje ‒ tarp upės ir miško. Mokykla turi beveik hektaro dydžio žalią kiemą. Kiekvieną dieną bent dalis pamokų ir veiklų vyksta lauke: mokomės, kuriame, sodininkaujame, žaidžiame ir tyrinėjame.
 • Harmoningo ugdymo koncepcija. Tai holistinė šiuolaikinio vaiko Asmenybės kūrimo sistema, kuri įgyvendinama derinant penkias ugdomąsias dimensijas.

KAIP ATRODO SAVAITĖ EUREKOS PRADINĖJE MOKYKLOJE?

Žemiau esančioje lentelėje pavaizduotas pirmoko dienos ir savaitės struktūros pavyzdys. Lentelėje žalsva spalva pažymėtas dienos laikas, kurį pagal galimybes stengiamės praleisti lauke. Gelsva spalva pažymėtos anglų kalbos pamokos. Atkreiptinas dėmesys, kad Eurekoje mažiausiai 20% dienos ugdymo turinio perteikiama anglų kalba (į šį procentą neįskaičiuotos anglų kalbos pamokos). Antros dienos pusėje ugdymas įgyvendinamas mažesnio susikaupimo reikalaujančiomis ir žaismingesnėmis formomis, kad vaikai nepervargtų ir spėtų prieš išvykstant namo atsipalaiduoti.

MOKYKLOS EUREKA UGDYMO KAINOS

Eureka yra visos dienos (iki 18:00 val.) mokykla. Į ugdymo kainą įtrauktas ir neformalus ugdymas bei išvykos Vilniaus mieste.

12 mėnesių visos dienos (7:30 – 18:00 val.) ankstyvojo ugdymo (1,5 – 5 metų vaikams) programa:

 • 7600 € / metams, mokant 12 įmokų per metus.
 • 7350 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
 • 6950 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.

Stojamasis administravimo mokestis – 390 Eur*

10 mėnesių (rugsėjis-birželis) visos dienos (8:00 – 18:00 val.) priešmokyklinio ugdymo (5- 6 metų vaikams) programa**:

 • 7460 € / metams, mokant 10 įmokų per metus.
 • 7200 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
 • 6850 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.

Stojamasis administravimo mokestis – 410 Eur*

10 mėnesių (rugsėjis-birželis) visos dienos (8:00 – 18:00 val.) pradinio ugdymo (6 – 10 metų vaikams) programa**:

 • 7460 € / metams, mokant 10 įmokų per metus.
 • 7200 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
 • 6850 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.

Stojamasis administravimo mokestis* – 410 Eur

* – stojamasis administravimo mokestis yra vienkartinis ir negrąžinamas mokestis, į kurį įskaičiuotos priėmimo procedūros. Šis mokestis mokyklai sumokamas vieną kartą.
** – į priešmokyklinio ir pradinio ugdymo kainą neįskaičiuoti vadovėliai ir pratybos.

    Mokyklos Eureka kiemas Mokyklos Eureka kiemas