Valakampiuose formuojama pačių mažiausių vaikų klasė

Eureka – visos dienos dvikalbė mokykla, kuri mažamečius vaikus ugdo Valakampiuose, Žvėryne, Naujamiestyje ir Kauno Žaliakalnyje.

Kovo mėnesį Valakampių padalinyje (Vaidilutės g. 71, Vilnius) startuoja pačių mažiausių vaikų klasė, skirta 1,5 – 2,5 metų atradėjams.

Mažylius pasitiks profesionalūs mokytojai, vaikų poreikiams pritaikyta erdvė, edukacinės priemonės, žaislai ir atskiras kiemas. Šioje klasėje sustiprintas dėmesys skiriamas fizinei mažylių raidai ir smulkiajai motorikai, kurios lavinimas turi tiesioginę įtaką vaiko kalbiniams gebėjimams bei taikant specialias metodikas prisideda prie dėmesio, atminties, susikaupimo ir kitų vaikui svarbių savybių ugdymo.

„Tai – pats jautriausias vaikų raidos etapas, todėl sukūrėme tokią aplinką, kurioje mažyliai jaučiasi saugiai ir jaukiai kaip namuose. Eurekos ugdymo filosofija padeda formuoti puikius pagrindus vaiko emocinei, kognityvinei ir fizinei raidai. Daug laiko skiriame vaikų laisvam žaidimui, pamažu pratinamės prie Eurekoje įprasto dienos ritmo. Kiekvieną dieną organizuojame žaismingas edukacijas, kurios yra puiki įžanga į spalvingą pasaulio pažinimo kelionę“, – teigia mokyklos „Eureka“ vadovė Birutė Mačiulienė.

Užsiregistruokite į mokyklą internetu – VAIKŲ REGISTRACIJA

TURITE KLAUSIMŲ? SUSISIEKITE SU MUMIS:

🏡 vilnius@eurekamokykla.lt ir +37060351681

MOKYKLOS APLINKA

Eurekos pradinė mokykla įsikūrusi adresu Vaidilutės g. 71, Vilnius. Šioje lokacijoje mokosi vaikai nuo 1,5 metų iki ketvirtos klasės. Vaikai per klasės langus mato tekančią upę ir mišką… Ar gali būti tinkamesnė aplinka augti, žaisti, mąstyti? Sunku patikėti, kad toks žalias Vilnius yra vos 7,6 km nuo Katedros aikštės. Tokia gamtos oazė suteikia ne tik gryną orą ir ramybę, tačiau ir neišsemiamas erdves tyrinėjimams.

ŠTAI KAIP ATRODO PAČIŲ MAŽIAUSIŲ VAIKŲ DIENA EUREKOJE:

KOKIAS KOMPETENCIJAS UGDOME EUREKOJE?

UGDYMO KAINOS

Eureka yra visos dienos (iki 18:00 val.) mokykla. Į ugdymo kainą įtrauktas ir neformalus ugdymas bei išvykos Vilniaus mieste.

12 mėnesių visos dienos (7:30 – 18:00 val.) ankstyvojo ugdymo (1,5 – 5 metų vaikams) programa:

• 7600 € / metams, mokant 12 įmokų per metus.
  • 7350 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6950 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.

Stojamasis administravimo mokestis – 390 Eur*

10 mėnesių (rugsėjis-birželis) visos dienos (8:00 – 18:00 val.) priešmokyklinio ugdymo (5- 6 metų vaikams) programa**:

• 7460 € / metams, mokant 10 įmokų per metus.
  • 7200 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6850 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.

Stojamasis administravimo mokestis – 410 Eur*

10 mėnesių (rugsėjis-birželis) visos dienos (8:00 – 18:00 val.) pradinio ugdymo (6 – 10 metų vaikams) programa**:

• 7460 € / metams, mokant 10 įmokų per metus.
  • 7200 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6850 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.

Stojamasis administravimo mokestis* – 410 Eur

* – stojamasis administravimo mokestis yra vienkartinis ir negrąžinamas mokestis, į kurį įskaičiuotos priėmimo procedūros. Šis mokestis mokyklai sumokamas vieną kartą.
** – į priešmokyklinio ir pradinio ugdymo kainą neįskaičiuoti vadovėliai ir pratybos.

AKIMIRKOS EUREKOJE

Mokyklos Eureka kiemas Euraka Mokykla