Darbą Eurekoje pradeda ugdymo vadovė

Džiaugiamės galėdami Jums pristatyti ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka ugdymo vadovę Rūtą Kuodienę, kuri skaičiuoja jau 11-us darbo metus švietimo srityje: pradėjusi nuo pedagogo pozicijos, pastaruosius metus ji dirbo ugdymo vadove ir pradinės mokyklos vadove, taip pat turi įdirbį neformalaus ugdymo srityje.

“Ikimokyklinio amžiaus tarpsnis yra nepaprastai svarbus, nes vaikai šiuo laikotarpiu mokosi neįtikėtinai greitai: kalbinių, socialinių, emocinių bei kognityvinių gebėjimų. Per žaidimus, tyrinėjimus, eksperimentus vaikai susipažįsta su mus supančiu pasauliu, todėl nepaprastai svarbu užtikrinti, jog ugdymas šiuo laikotarpiu būtų įvairiapusiškas, darnus bei įtraukiantis, motyvuojantis kasdien sužinoti ir atrasti vis daugiau. Tikiu, kad vaikai – tai maži stebuklai! Smalsūs, išdykę, gražūs, jie verti ne tik mūsų rūpesčio, bet ir pastangų būti pažinti, todėl reikėtų žvelgti giliau ir atsakyti – ką reiškia būti vaiku, o ne tik, ką reiškia vaiką auginti”, – įsitikinusi Rūta.