Kauno padalinio vadovė Karolina

Aš esu Kauno padalinio vadovė Karolina.

Mane visada domino veiklos planavimas ir organizavimas. 2015 metais baigiau finansų bakalaurą ir supratau, kad aktuali man sritis yra gerokai platesnė, todėl 2017 metais įgijau rinkodaros magistro laipsnį. Dirbau pagal įgytas specialybes, bet pedagogika visada buvo šalia. Mano mama mokytoja, todėl mokyklos rūpesčiai ir džiaugsmai visada buvo mūsų šeimos neatsiejama dalis. Esu ragavusi neformaliojo ugdymo mokytojos duonos, todėl esu pabaigusi pedagoginių-psichologinių žinių kursus.
Taip klostėsi mano karjera, kad visada turėjau santykį su švietimu ir tuo džiaugiuosi, nes patirtis, įgyta bendraujant su ugdytiniais, jų tėveliais ir mokytojais, yra tiesiog neįkainojama. Pati esu mama, todėl puikiai suprantu, koks svarbus pasitikėjimas vieni kitais ir veiklos kokybe ugdymo įstaigoje, juk tėveliai mums patiki brangiausią savo turtą.