Vyksta priėmimas į priešmokyklinę klasę Vilniuje

Registracija – https://forms.gle/o6W5tiuok3PM8s6dA

Nuo 2022 rugsėjo 1-osios startuoja ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka priešmokyklinė klasė Vilniuje.

Ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka priešmokyklinės klasės mokiniai mokysis pagal unikalią Eurekos metodiką – atradimais grįstą ugdymą, taikant harmoningo ugdymo koncepciją. Priešmokyklinukai atras ir vieną naujovę – mąstymo įpročių formavimą, kurio dėka mokiniai įsitrauks į labiau kūrybiškus ir mintis stimuliuojančius procesus. Pažadame – netruks įdomių, kūrybiškų veiklų, kurių metu lavinsime akademinius ir socialinius įgūdžius. Taip pat vienas iš mūsų tikslų – pasiekti, kad kiekvienas vaikas būtų laimingas ir puikiai jaustųsi“, – programą pristato ankstyvojo ugdymo mokylos Eureka vadovė Birutė Mačiulienė.

Ankstyvojo ugdymo mokyloje „Eureka“ tėvai gali rinktis, ar į parengiamąją klasę leisti 5, ar – 6 metų vaiką. Jeigu tėveliams sunku apsispręsti – esame pasirengę padėti. Mokyklos psichologas ir priešmokyklinės klasės mokytojas atidžiai įvertins Jūsų vaiko akademines žinias, socialinius bei savarankiškumo įgūdžius bei pateiks rekomendacijas.

„Priešmokyklinio amžiaus vaikai išgyvena sudėtingą raidos laikotarpį, kuris lemia jo tolesnę ugdymosi sėkmę. 5-6 gyvenimo metais prasideda naujas vaiko gyvenimo etapas – pasiruošimas mokyklai. Būtent šiuo laikotarpiu intensyviai formuojasi vaiko asmenybės bruožai. Atsiranda siekis draugauti, pamažu išmokstama valdyti savo emocijas, bendrauti. Mažieji atradėjai jau geba riboti savo norus bei kelti tam tikrus tikslus, nugalėti kliūtis, kurios trukdo jų siekti. Visapusiškai ugdanti Eurekos priešmokyklinio ugdymo programa bei profesionali mokytojų komanda, padės priešmokyklinio ugdymo laiptelį įveikti įdomiai ir sklandžiai.“ – praneša ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka ugdymo vadovė Kristė Vaičiulienė.

Priešmokyklinio ugdymo išskirtinumai Eurekoje:

• Atradimais grįstas ugdymas
• Harmoningo ugdymo koncepcija.
• Dvikalbė aplinka, kuris leidžia padėti tvirtus pamatus lietuvių ir anglų kalbos pradmenims.
• Mąstymo įpročių lavinimas.
• Mokymasis žaidžiant: ugdomųjų, komandinių ir naratyvinių žaidimų taikymas.
• Mokykla be sienų. Dėl strategiškai patogių Eurekos lokacijų ugdymo turinys perteikiamas ir įdomių kontekstinių išvykų metu.
• Skaitymo kompetencijos lavinamos taikant skirtingas skaitymo strategijas.
• Emocinis intelektas ugdomas naudojant pasaulines metodikas: Kimochis, Mindfulness ir Emometrą.
• Eureka – tai visos dienos mokykla, kurioje vaikai ugdomi nuo ryto iki vakaro. Neformalus ugdymas yra neatskiriama Eurekos ugdymo filosofijos dalis ir yra įskaičiuotas į bendrą kainą.
• Lietuvių, anglų kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo pamokos bei chemijos, fizikos ir ekonomikos pradmenys, fizinis lavinimas ir menai organizuojami integruotai harmoningo ugdymo metu, t.y. neskaidant į atskirus mokomuosius dalykus.
• Eurekos patalpos pritaikytos mažamečiams. Ugdymo procesą praturtina modernios klasės su išmaniosiomis technologijomis, uždaras ir mažo vaiko poreikiams pritaikytas kiemas.
• Eurekoje naudojami Vokietijoje pagaminti ugdymui pritaikyti ergonomiški baldai.
• Vaikai Eurekoje ugdomi be streso ir įtampos, tačiau tuo pat metu intensyviai ir tikslingai, todėl kitame gyvenimo etape jiems lengva adaptuotis prie disciplinos ir ugdymo proceso pradinėje mokykloje.

Kviečiame pasimatyti individualiuose susitikimuose, kuriuose išsamiai aptarsime mokinių priėmimą į priešmokyklinę klasę 2022/2023 metams. Čia galėsite susipažinti su harmoningo ugdymo koncepcija, atradimais grįstu dvikalbiu ugdymu, jo tikslais bei mokymosi aplinka. Taip pat atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.