SUMANI TĖVYSTĖ: Šeimos pasiruošimas karinei krizei. Ką tiksliai daryti?

Ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka organizuoja praktinių seminarų ciklą “Sumani Tėvystė”, kuris skirtas mažamečius auginantiems tėvams.

Būsimo seminaro tema: Šeimos pasiruošimas karinei krizei. Ką tiksliai daryti?

Šiuo sudėtingu metu, kai kaimyninėje valstybėje Ukrainoje vyksta karas, daugelis žmonių gyvena nežinomybėje ir jaučia nerimą. Žinojimas, kaip elgtis krizinėje situacijoje gali padėti sumažinti įtampą ir padidinti saugumo jausmą.

“Šiandienos pastangos didina Jūsų galimybes rytoj”, – teigia majoras Albertas Daugirdas ir kviečia į seminarą tema “Šeimos pasiruošimas karinei krizei. Ką tiksliai daryti?”. Šiame seminare karininkas paaiškins, kaip kiekvienas galime pasirengti kilus realiai karo grėsmei tiek asmeniškai, tiek savo šeimoje tam, kad padėtume sau ir savo valstybei.

Albertas Daugirdas – atsargos majoras, kariuomenės kūrėjas, 20 m. tarnavęs Lietuvos kariuomenėje, vykęs į karinę misiją Afganistane. Jis – išgyvenimo, lyderystės, karinės pedagogikos, pilietinio pasipriešinimo ekspertas.

Seminaras apims šias dalis:
➣ Prioritetiniai veiksmai išgirdus apie prasidėjusį karą.
➣ Buto ar namo išankstinis parengimas.
➣ Slėptuvių įrengimas ir sukomplektavimas.
➣ Elgesys karo veiksmų zonoje.
➣ Paruoštas evakuacinis komplektas žmonėms ir automobiliui.
➣ Elgesys evakuacijos metu.
➣ Klausimai / atsakymai.

Praktinė seminaro informacija:

➣ Būtina registracija: https://forms.gle/ixpxuTU7vp8PMtx27
➣ Data: kovo 29 (antradienis)
➣ Laikas: 19:00 – 20:00 val.
➣ Vieta: Seminaras vyks nuotoliniu būdu ZOOM platformoje, registruotiems nariams atsiųsime prisijungimo nuorodą. Renginys bus įrašomas.
➣ Seminaro kaina šeimai – 15 Eur. (Eurekos bendruomenės nariams seminaro mokestis nėra taikomas). Mokestį būtina pervesti iki seminaro dienos į UAB mokykla “Eureka” sąskaitą LT344010051005426837

Kontaktai pasiteirauti: +370 657 88815 / vilnius@eurekamokykla.lt