Ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka organizuoja praktinių seminarų ciklą „Sumani tėvystė“, kuris skirtas mažamečius auginantiems tėvams. Šio seminaro tema – GERAS VAIKŲ MIEGAS: ar tikrai reikia laukti, kol vaikas išaugs ir pradės gerai miegoti?

Visi žinome, kad miegas tiek suaugusiam, tiek vaikui yra ypač svarbus. Gerai pailsėjęs vaikas yra smalsus, energingas, laimingas, žaismingas ir pasiruošęs mokytis. Bet kaip padėti vaikams kokybiškai ilsėtis? Kokios didžiausios tėvų daromos klaidos? Į šiuos ir kitus klausimus atsakys ir apie vaiko miego ypatumus daugiau papasakos Sigita Žilinskienė.

„Vaikai gali gerai miegoti, mums tik reikia sudaryti tam sąlygas ir leisti jiems mokytis“, – teigia S. Žilinskienė.

Sigita Žilinskienė – pirmoji ir vienintelė sertifikuota “Sleep Sense” pasaulinės miego mokymų programos konsultantė Lietuvoje, “Miego pasaka” (https://miegopasaka.lt/) įkūrėja. Sigita sudaro individualius miego planus mažyliams, moko tėvelius, padeda jiems, kad kuo lengviau ir greičiau šeima pajustų miego pokyčius, konsultuoja įvairiais miego klausimais, dalinasi svarbiausia informacija apie miegą, jo svarbą.

Seminaras apims šias dalis:
➣ Kodėl geras miegas yra svarbus?
➣ Kas lemia prastą vaikų miegą?
➣ Kaip miegą lemia dienos grafikas, pasiruošimo miegui rutinos, maistas?
➣ Savarankiškas užmigimas.
➣ Kodėl vaikai prabunda naktį ir ką daryti?
➣ Taisyklės, kurių turi laikytis tėvai.
➣ Klausimai/atsakymai.

Praktinė seminaro informacija:
➣ Būtina registracija: https://forms.gle/Ut6YbpWUMUKzSqPp6
➣ Data: balandžio 27 (trečiadienis).
➣ Laikas: 18:30 – 19:30 val.
➣ Vieta: Seminaras vyks nuotoliniu būdu ZOOM platformoje, registruotiems nariams atsiųsime prisijungimo nuorodą. Renginys bus įrašomas.
➣ Seminaro kaina šeimai – 15 Eur. (Eurekos bendruomenės nariams seminaro mokestis nėra taikomas). Mokestį būtina pervesti iki seminaro dienos į UAB mokykla “Eureka” sąskaitą LT344010051005426837

Kontaktai pasiteirauti: +370 657 88815 / vilnius@eurekamokykla.lt