Duris atvėrė mokyklos Eureka padalinys Naujamiestyje
Naujamiestyje, adresu Vytenio g. 4, oficialiai atidarytas mokyklos Eureka padalinys, kuriame mokosi 1,5 – 6 metų vaikai.
Kviečiame atvykti Jums patogiu metu ir susipažinti su mumis, bei įsitikinti, jog esame nuostabi vieta vaikams augti, tobulėti ir tyrinėti pasaulį dvikalbėje aplinkoje 🌍
Susisiekime: 📧 vilnius@eurekamokykla.lt ☎️ +37060351681
Naujamiesčio Eurekos klasės veikia išskirtinės architektūros istoriniame pastate. Ypatingas dėmesys įrengiant šį padalinį skirtas ne tik vidaus, bet ir lauko erdvėms. Vaikus džiugina trys erdvūs kiemeliai, kuriuose įrengtos minkštos dangos, dirbtinė veja ir žaidimams bei edukacijai skirtos priemonės.
Trumpai apie šį padalinį:
➣ Vaikų ugdymui pritaikytos patalpos.
➣ Trys uždari ir vaikams pritaikytai kiemeliai.
➣ Patogus vaikų atvežimas ir pasiėmimas.
➣ Šiuolaikiškai įrengtos erdvės istoriniame pastate.
➣ Rekuperacinė oro vėdinimo ir vėsinimo sistemos.
➣ Vaikams pėsčiomis pasiekiamas Santuokų rūmų parkas, Vingio parkas ir miesto centras.
KUO IŠSKIRTINIS UGDYMAS EUREKOJE?
🌏 Visos dienos mokykla
Eurekoje pamokos prasideda nuo 9:00 (vaikai mokykloje laukiami nuo 7:30), o popamokinės veiklos tęsiasi iki 18:00 val. Popamokinės veiklos yra įtrauktos į ugdymo kainą, todėl papildomai mokėti tėvams nereikia.
🌏 Dvikalbė aplinka
Vaikai antros kalbos Eurekoje mokosi kasdien tokiu būdu, kokiu išmoko savo gimtąją kalbą ‒ tai yra natūraliai, nesąmoningai ją perimdami iš kalbinės aplinkos, komunikacinių situacijų. Mokytojai kasdien bent 20% turinio pristato anglų kalba. Priešmokyklinukai papildomai turi po tris anglų kalbos blokus (po 1,5 val.) kiekvieną savaitę, kuriuose mokinasi naudojant Cambridge vadovėlius.
🌏 Atradimais grįstas ugdymas
Atradimais grįstas ugdymas unikalus tuo, kad sistemingai sudaromos sąlygos vaikui kiekvieną dieną mokykloje pažinti kažką naujo: daiktą, reiškinį, gamtos objektą, emociją, šalį ar pan. Profesionalūs Eurekos mokytojai į ugdymo procesą įtraukia eksperimentus, žaidimus, pažintines keliones ir t.t. Taip sukuriamas nuolatinis ir intriguojantis pasaulio tyrinėjimo procesas, kuris brandina mažamečio smalsumą, norą mokytis ir pažinti.
🌏 Tvaraus mąstymo ugdymas
Eurekos vaikai žino, kodėl tvarumas yra svarbus ir kaip kiekvienas planetos žmogus gali prie jo prisidėti. Integruotas mokyklos ugdymo turinys paremtas Jungtinių Tautų organizacijos iškeltais 17 tvarumo tikslų. O taip pat tvarumo pagrindų mokomės per ryšį su gamta ir augmenija, aplinkosauginę projektinę veiklą bei antrinių žaliavų panaudojimą.
🌏 Išminties semiamės knygose
Eurekoje sudarydami jaukią knygų aplinką, įtraukdami skaitymą į žaismingą ugdymo turinį, bei taikydami skaitymo strategijas siekiame formuoti natūralią mažojo atradėjo motyvaciją skaityti. Mums svarbu, kad vaikas ne tik išmoktų taisyklingai perskaityti tekstus, bet tai darytų sąmoningai. Todėl vakaro bibliotekos metu skaitome tekstus drauge, kontekstinių savaitės temų metu analizuojame knygas ir pasakų personažus, perpasakojame girdėtas istorijas, kuriame savo personažus, organizuojame vaikiškų knygų pažinimo renginius.
🌏 Mokykla be sienų
Eurekoje ugdymas vyksta ne tik mokyklos aplinkoje, bet ir aktyviai keliaujant. Organizuojamos išvykos, ekskursijos, kurių metu siekiama pažinti, stebėti, tyrinėti aplinką. Lankomi gamtos ir kultūros objektai, muziejai, parodos, parkai, bendradarbiaujama su kitomis organizacijomis. Vaikai klausosi pasakojimų apie kultūros objektus, juos fotografuoja, filmuoja, piešia, modeliuoja, kuria inscenizacijas, dalinasi įspūdžiais ir mintimis, išsako savo vertinimus.
🌏 Mąstymo ugdymas
Eurekos priešmokyklinės klasės vaikus skatiname mąstyti kritiškai, neįprastai, nebijoti rizikuoti, mokytis klausti veiksmingus klausimus, kurie skatina mokinius įsitraukti į labiau kūrybiškus ir mintis stimuliuojančius procesus. Mąstymo ugdymui naudojami įvairūs instrumentai: mąstymo žemėlapių kūrimas, reflektyvių klausimų kėlimas, mąstymo įpročių analizavimas.
🌏 Harmoningo ugdymo koncepcija
Tai holistinė šiuolaikinio vaiko Asmenybės kūrimo sistema, kuri įgyvendinama derinant keturias ugdomąsias dimensijas: sumanumą, socialinį sąmoningumą, komunikavimą ir fizinę raidą.