fbpx

Į Eureką atkeliavo ugdymui skirtos mobiliosios laboratorijos

Džiugios naujienos Eurekoje: atkeliavo ugdymui skirtos mobiliosios laboratorijos: SCIENCE LAB ir HUMAN LAB. Kas tai yra mobiliosios laboratorijos? Tai mažamečių smalsumą ir mąstymą lavinančių priemonių rinkinys. Laboratorijų įranga skatins mažuosius Eurekos smalsuolius kelti naujas idėjas, ieškoti ir rasti netipiškus sprendimus. Kodėl? Kaip? Kas? Laboratorijose simuliuodami įvairias situacijas, naudodami pasaulio pažinimo metu gautą informaciją ir ją apjungdami suteiksime vaikams galimybę ieškoti atsakymų, suprasti sprendimų alternatyvas ir jų pasekmes.

Šios laboratorijos yra mobilios. Taigi, nuotykius ir tyrinėjimo džiaugsmus galės patirti visos Eurekos mažieji smalsuoliai.

Laboratorijoje SCIENCE LAB be mokslininko akinių ir chalatų rasime mėgintuvėlius, pipetes, net dviejų rūšių mikroskopus, didinamuosius stiklus, įvairiausių gyvūnų, kuriuos tyrinėsime, muliažus.

Laboratorijoje HUMAN LAB mažųjų tyrinėtojų laukia įvairiausi žmogaus kūno sandaros modeliai, svarstyklės, fonendoskopas, kraujospūdžio aparatas. Tyrinėsime, kaip atrodo bei veikia mūsų kūnas!