Rugsėjo 1-osios šventė

Nors vasara baigėsi, Eurekos vaikai, tėvai ir mokytojai visai neliūdi. Jie džiaugiasi! Džiaugiasi, nes šiandien Vilniuje ir Kaune prasidėjo dar viena spalvinga ir labai įdomi žinių kelionė.

Šį rytą laiminga „Eureka“ komanda linksmai ir kūrybingai pasutiko mažuosius ir pradėjo naują žinių kelionę: „Galiu pažadėti, kad kiekvieną dieną žaisime, įdomiai mokysimės ir turėsime daug atradimų. Išsiaiškinsime, iš kur atsiranda lietaus, sužinosime, kokios didelės yra jūros, išmoksime skaičiuoti, rašyti ir svarbiausia – svajoti“, – bendruomenę sveikina „Eureka“ vadovė Birutė Mačiulienė.

„Naujus mokslo metus, naujus draugus, mokytojus ir atradimus pasitinkame su puikia nuotaika“, – sako „Eureka“ ugdymo vadovė Rūta Kuodienė.