04.28 | Priešmokyklinės klasės pristatymo renginys | Kaunas

2022 metų rugsėjį ankstyvojo ugdymo mokykloje Eureka startuoja priešmokyklinės klasės Vilniuje ir Kaune. Šių klasių mokiniai mokysis pagal unikalią Eurekos metodiką – atradimais grįstą ugdymą, taikant harmoiningo ugdymo koncepciją. Priešmokyklinukai atras ir vieną naujovę – mąstymo įpročių formavimą, kurio dėka mokiniai įsitrauks į labiau kūrybiškus ir mintis stimuliuojančius procesus. Pažadame – netruks įdomių, kūrybiškų veiklų, kurių metu lavinsime akademinius ir socialinius įgūdžius. Taip pat vienas iš mūsų tikslų – pasiekti, kad kiekvienas vaikas būtų laimingas ir puikiai jaustųsi.

Susidomėjote? Kviečiame susipažinti! Ketvirtadienį, balandžio 28 dieną, 18:00 val. organizuojame PRIEŠMOKYKLINĖS klasės pristatymo renginį Kaune. Čia mes aptarsime visus aktualius klausimus apie priėmimą į Kaune formuojamą priešmokyklinę klasę 2022/2023 mokslo metams.

Renginio metu:
☑ pristatysime mokyklos išskirtinumus, harmoningo ugdymo koncepciją ir dvikalbį atradimais grįstą ugdymą, aprodysime mokymosi erdves;
☑ mokyklos psichologė praves SUMANI TĖVYSTĖ seminarą ir atsakys į klausimą, kaip suprasti, ar vaikas jau pasirengęs matuotis priešmokyklinuko kuprinę;
☑ kol tėveliai dalyvaus pristatyme, būsimos priešmokyklinės klasės mokytoja su vaikais smagiai eksperimentuos ir atliks pirminį vertinimą, ar mažasis išminčius jau pasirengęs rugsėjo mėnesį prisijungti prie priešmokyklinės klasės draugų būrio.

Praktinė renginio informacija:
➢ Maksimalus dalyvių skaičius – 7 šeimos;
➢ Registracija vyksta iki balandžio 28 d., 12:00 val.: https://forms.gle/UWrjLxALp6huWvYm7;
➢ Renginio vieta: Aukštaičių gatvė 45, LT-44158 Kaunas, Lietuva.

Į klausimus atsakysime ir papildomą informaciją iki renginio Jums suteiksime:

☎️ +370 614 17156
📩 kaunas@eurekamokykla.lt