Eureka atidaro padalinį Valakampiuose

Nuo liepos pradžios ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka atidaro padalinį Valakampiuose, adresu Vaidilutės g. 71, Vilnius.

“Šiame padalinyje turėsime nuostabų žalią kiemą ir gamtos apsuptį, todėl mažieji smalsuoliai taps tikrais gamtos tyrinėtojais. Tai turbūt pati harmoningiausia sostinės vieta, kuri yra miško ir upės apsuptyje. Eurekos atradimais grįsto ugdymo koncepcijos dėka sukursime nuolatinį ir intriguojantį pasaulio tyrinėjimo procesą, kuris brandins mažamečio smalsumą, norą mokytis ir pažinti”,- teigia ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka ugdymo vadovė Kristė Vaičiulienė.

“Valakampių padalinyje vaikai praleis žymiai daugiau laiko gryname ore: tyrinėsime gamtą, mankštinsimės, sportuosime ir judėsime. Eurekos ugdymo filosofijos vienas iš įgyvendinimo principų – žaidimas. Todėl turėdami tokią su gamta derančią aplinką, mes suteikiame vaikams galimybę pažinti pasaulį per ugdomuosius, komandinius, naratyvinius žaidimus”,- teigia mokyklos vadovė Birutė Mačiulienė.

Jau vyksta 2-6 metų vaikų priėmimas į Valakampių padalinį. Galite padalinį išbandyti ir vasaros metu.

Užpildykite anketą ir Eurekos administracija susisieks su jumis – https://bit.ly/3HRTt4W