fbpx

Miškinčiai (4-10 metų vaikams Valakampiuose)

 

  • Amžiaus grupė: du pogrupiai arba vienas mišrus 4-6/7-10
  • Eurekos padalinys: Valakampiai (Vaidilutės g. 71, Vilnius)
  • Laikas: 10:00 -13:00
  • Kalba: Lietuvių
  • Kaina: 35 Eur (25 Eur Eurekos bendruomenės nariams). Į kainą įskaičiuoti sveiki užkandžiai.

MOKYTOJAS:

Ignas Gaina – Eurekos mokytojas ir ugdymo vadovas. Dėka biologiją ir chemiją dėstančio tėčio, nuo mažens Ignas savaitgalius praleisdavo prie upių, ežerų, miškuose ir kitose terpėse kur galima tyrinėti, išbandyti save, savo jėgas ir ugdyti kritinį mąstymą įvairiose situacijose. Igno šeimoje pedagogika buvo perduodama iš kartos į kartą: „Atsimenu, kai prie kūčių stalo sėdi septyni suaugę žmonės, o penki jų yra mokytojai“, – dalinasi Ignas. Draugų paskatintas dalintis savo žiniomis gamtoje, buvo pramintas „Gamtos vaiku“, Ignas nusprendė įkurti „Miškinčius“- vietą kur vaikai gali atrasti save ir kokybiškai leisti laiką gamtoje besimokant įvairių, gyvenimiškų kompetencijų.

PROGRAMOS APRAŠYMAS: Miškinčiai organizuojami remiantis lauko ugdymo ir saviugdos principais. Veiklos orientuotos į kūrybišką, kritiškai mąstančią, drąsią, degančią noru gyventi, keistis ir keisti asmenybę. Užsiėmimų metu gilinamos žinios, kaip įveikti sunkumus įvairiose situacijose, taip pat lavinamas kūrybiškumas ir tvarus gyvenimo pagrindai. Miškinčiuose organizuojami žygiai, išvykos, techninė kūryba ir vaikiškai ekstremalūs iššūkiai.

UGDYMO PRIORITETAI:

♡ Padedame vaikui atrasti save
♡ Randame tobulinimo sritis ir priimame tai kaip savęs tobulinimo dalį
♡ Skatiname vaiką prisiimti atsakomybę
♡ Laviname skirtingus gebėjimus
♡ Mokome saugaus elgesio gamtoje

DIENOS STRUKTŪRA:

♥ Mankšta
♥ Žygis
♥ Ugdomoji/žaidybinė veikla
♥ Refleksija

DALYVIŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS:

❀ Tinkama apranga veikloms lauke

❀ Gertuvė

❀ Vidaus avalynė (jeigu užsiėmimas vyks patalpose)