Muzikos mokytoja Gintarė

Aš esu muzikos mokytoja Gintarė.

Muzikuoti pradėjau būdama ketverių – iš pradžių lankiau Yamaha muzikos mokyklą, paskui dešimt metų mokiausi Balio Dvariono muzikos mokykloje, kurioje baigiau pianino specialybę. Vėliau Lietuvos edukologijos universitete įgijau muzikos edukologijos magistro laipsnį. Ikimokyklinio ugdymo muzikos mokytoja dirbu septynerius metus, taip pat vaikams vedu privačias pianino bei būgnų pamokas.

Savo pedagoginėje veikloje taikau įvairias ugdymo strategijas – ypač vertinu Dalkrozo, Gordono, Orfo muzikines ugdymo sistemas. Vesdama muzikos užsiėmimus visuomet stengiuosi ugdyti ne tik vaikų muzikinius gabumus, bet ir atverti jiems muzikos pasaulio grožį, skirti dėmesį pasitikėjimo savimi, bendravimo, bendradarbiavimo, kūrybiškumo ir kt. kompetencijų ugdymui. Mano tikslas yra sukurti tokią aplinką, kurioje kiekvienas vaikas jaustųsi saugus, reikšmingas ir mylimas, o kadangi kiekvienas vaikas yra unikalus, visuomet reikia atsižvelgti į individualius jo poreikius ir galimybes.

Laisvalaikiu mėgstu keliauti, leisti laiką su draugais, važinėtis dviračiu. Muzika, žinoma, yra didžiausia mano gyvenimo aistra. Didžiąją laisvalaikio dalį praleidžiu grodama būgnais savo muzikos grupėje, su kuria jau esame išleidę du albumus ir sėkmingai koncertuojame po visą Europą.