fbpx

Išradėjų klubas (3-5 metų vaikams Valakampiuose)

 

  • Amžiaus grupė: 3- 5 metų vaikams
  • Eurekos padalinys: Valakampiai (Vaidilutės g. 71, Vilnius)
  • Laikas: 10:00 -13:00
  • Kalba: Lietuvių
  • Kaina: 35 Eur (25 Eur Eurekos bendruomenės nariams). Į kainą įskaičiuoti sveiki užkandžiai.

MOKYTOJOS:

Ermina Narkevičiūtė – Eurekos mokyklos mokytoja, kuri turi sukaupusi daugiau nei 6 metų pedagoginio darbo patirtį. Mokytoja kuria vaikui palankią bei įdomią ugdymosi aplinką, organizuoja įdomias ir įtraukiančias veiklas. Organizuodama ugdymo procesą vadovaujasi Atradimais grįsto ugdymo filosofija.

Laura Gabija Sajauskaitė – Eurekos mokyklos mokytoja, kuri lengvai randa ryšį su kiekvienu vaiku, geba jiems padėti kebliose ir neaiškiose situacijose, siekia vaikams informaciją pateikti aiškiai bei smagiai, kad mažieji smalsuoliai ne tik daug ko sužinotų, bet ir namo grįžtų puikios nuotaikos. Laura Gabija puikiai komunikuoja anglų kalba bei padeda jauniesiems atradėjams ją tobulinti.

PROGRAMOS APRAŠYMAS: Programa sukurta pagal atradimais grįsto ugdymo sistemą tyrinėjant įvairius dalykus pagal tam tikras temas. Kovo mėnesį vykstančių užsiėmimų metu vaikai atlikdami linksmas ir įtraukiančias veiklas ne tik smagiai leis laiką, bet tuo pačiu leisis į kelionę po pasakų pasaulį, kuriame artimiau pažins pasakas – “Alisa stebuklų šalyje”, “Pelenė”, “Trys paršiukai” ir “Snieguolė”. Šioje programoje siūlomos įvairios mokymosi sritys, pvz., žodyno plėtimas, kūrybiškumo ugdymas atliekant įvairias kūrybines veiklas, raidžių/skaičių pažinimas per žaidimą. Į pavasario programą įtrauktas loginio ir kritinio mąstymo lavinimas atliekant eksperimentus.

UGDYMO PRIORITETAI:

♡ Kūrybiškumas
♡ Smulkioji motorika
♡ Fizinis aktyvumas
♡ Kalbėjimas
♡ Loginis mąstymas ir skaičiavimas
♡ Rašymas
♡ Bendradarbiavimas
♡ Savarankiškumas
♡ Pasitikėjimas savimi

DIENOS STRUKTŪRA:

♥ Trumpas ryto pokalbis, pasisveikinimas, mindfulness pratimai, pasakos skaitymas;
♥ Įtraukiančios, kūrybiškos ir įdomios veiklos, eksperimentai;
♥ Aktyvus sporto laikas lauke arba viduje;
♥ Žaidimai lauke (suteiksime vaikams galimybę užmegzti naujas draugystes, prisiminsime įvairius kiemo žaidimus);
♥ Dienos aptarimas, atsisveikinimas

DALYVIŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS:

❀ Vidaus avalynė
❀ Gertuvė
❀ Papildomi drabužiai