Žaliakalnio Eurekoje formuojama ir pačių mažiausių vaikų klasė

Ankstyvojo ugdymo mokykla „Eureka“ formuoja pačių mažiausių vaikų klasę, kuri bus skirta 1,5 – 2,5 metų atradėjams. Mažylius Žaliakalnio padalinyje pasitiks jų poreikiams pritaikyta erdvė, edukacinės priemonės, žaislai ir atskiras kiemas. Šioje klasėje bus skiriamas sustiprintas dėmesys fizinei mažylių raidai ir smulkiajai motorikai, kurios lavinimas turi tiesioginę įtaką vaiko kalbiniams gebėjimams bei taikant specialias metodikas prisideda prie dėmesio, atminties, susikaupimo ir kitų vaikui svarbių savybių ugdymo.

„Tai – pats jautriausias vaikų raidos etapas, todėl norime sukurti tokią aplinką, kurioje mažyliai jaustųsi saugiai ir jaukiai kaip namuose. Eurekos ugdymo filosofija padės suformuoti puikius pagrindus vaiko emocinei, kognityvinei ir fizinei raidai. Daug laiko skirsime vaikų laisvam žaidimui, pamažu pratinsimės prie Eurekoje įprasto dienos ritmo. Kiekvieną dieną organizuosime žaismingas edukacijas, kurios bus puiki įžanga spalvingą pasaulio pažinimo kelionę“, – teigia ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ padalinio vadovė Karolina Hiksė.

Susidomėjote? Mes pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Palite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime – REGISTRACIJA

Štai kaip atrodys pačių mažiausių diena Eurekoje:

8:00 – 10:00 Žaidžiame, mankštinamės ir laukiame atvykstančių draugų
8:30  Pusryčiai