Eurekoje formuojama klasė vaikams nuo 1,5 metų

Ankstyvojo ugdymo mokykloje „Eureka“ startavo pačių mažiausių vaikų klasė, skirta 1,5 – 2,5 metų atradėjams. Mažylius Valakampių ir Žaliakalnio padaliniuose pasitiko jų poreikiams pritaikyta erdvė, edukacinės priemonės, žaislai ir atskiras kiemas. Šiose klasėse sustiprintas dėmesys skiriamas fizinei mažylių raidai ir smulkiajai motorikai, kurios lavinimas turi tiesioginę įtaką vaiko kalbiniams gebėjimams bei taikant specialias metodikas prisideda prie dėmesio, atminties, susikaupimo ir kitų vaikui svarbių savybių ugdymo.

„Tai – pats jautriausias vaikų raidos etapas, todėl sukūrėme tokią aplinką, kurioje mažyliai jaučiasi saugiai ir jaukiai kaip namuose. Eurekos ugdymo filosofija padeda formuoti puikius pagrindus vaiko emocinei, kognityvinei ir fizinei raidai. Daug laiko skiriame vaikų laisvam žaidimui, pamažu pratinamės prie Eurekoje įprasto dienos ritmo. Kiekvieną dieną organizuojame žaismingas edukacijas, kurios yra puiki įžanga į spalvingą pasaulio pažinimo kelionę“, – teigia ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ vadovė Birutė Mačiulienė.

Susidomėjote? Mes pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Palite savo kontaktus ir mes su Jumis susisieksime – REGISTRACIJA

Štai atrodo pačių mažiausių vaikų diena Eurekoje:

8:00 – 10:00 Žaidžiame, mankštinamės ir laukiame atvykstančių draugų
8:30  Pusryčiai