Eurekos padaliniai Vilniuje kviečia smalsuolius į atradimų kelionę

Nuo 2018 metų veikiančioje dvikalbėje mokykloje Eureka yra ankstyvojo ugdymo, priešmokyklinio ugdymo ir pradinio ugdymo klasės.

Kviečiame mokytis Vilniuje šiuose padaliniuose:

• Žvėryno padalinyje (Ukmergės g. 126, Vilnius) 1,5 – 6 metų amžiaus vaikus.
  • Valakampių padalinyje (Vaidilutės g. 71, Vilnius) 1,5 – 10 metų amžiaus vaikus.
  • Naujamiesčio padalinyje (Vytenio g. 4, Vilnius) 1,5 – 6 metų amžiaus vaikus.

Turite klausimų arba norite susipažinti su mokytojais? Susisiekite su mumis: vilnius@eurekamokykla.lt ir +370 603 51681

Jeigu esate apsisprendę jungtis prie Eurekos bendruomenės – užpildykite priėmimo į mokyklą prašymą internetu PILDYTI

KUO IŠSKIRTINIS UGDYMAS EUREKOJE?

🌏 Visos dienos mokykla

Eurekoje pamokos prasideda nuo 9:00 (vaikai mokykloje laukiami nuo 7:30), o popamokinės veiklos tęsiasi iki 18:00 val. Popamokinės veiklos yra įtrauktos į ugdymo kainą, todėl papildomai mokėti tėvams nereikia.

🌏 Dvikalbė aplinka

Vaikai antros kalbos Eurekoje mokosi kasdien tokiu būdu, kokiu išmoko savo gimtąją kalbą ‒ tai yra natūraliai, nesąmoningai ją perimdami iš kalbinės aplinkos, komunikacinių situacijų. Mokytojai kasdien bent 20% turinio pristato anglų kalba. Priešmokyklinukai papildomai turi po tris anglų kalbos blokus (po 1,5 val.) kiekvieną savaitę, kurių metu mokosi naudodami Cambridge vadovėlius.

🌏 Atradimais grįstas ugdymas

Atradimais grįstas ugdymas unikalus tuo, kad sistemingai sudaromos sąlygos vaikui kiekvieną dieną mokykloje pažinti kažką naujo: daiktą, reiškinį, gamtos objektą, emociją, šalį ar pan. Profesionalūs Eurekos mokytojai į ugdymo procesą įtraukia eksperimentus, žaidimus, pažintines keliones ir t.t. Taip sukuriamas nuolatinis ir intriguojantis pasaulio tyrinėjimo procesas, kuris brandina mažamečio smalsumą, norą mokytis ir pažinti.

🌏 Tvaraus mąstymo ugdymas

Eurekos vaikai žino, kodėl tvarumas yra svarbus ir kaip kiekvienas planetos žmogus gali prie jo prisidėti. Integruotas mokyklos ugdymo turinys paremtas Jungtinių Tautų organizacijos iškeltais 17 tvarumo tikslų. O taip pat tvarumo pagrindų mokomės per ryšį su gamta ir augmenija, aplinkosauginę projektinę veiklą bei antrinių žaliavų panaudojimą.

🌏 Išminties semiamės knygose

Eurekoje sudarydami jaukią knygų aplinką, įtraukdami skaitymą į žaismingą ugdymo turinį, bei taikydami skaitymo strategijas siekiame formuoti natūralią mažojo atradėjo motyvaciją skaityti. Mums svarbu, kad vaikas ne tik išmoktų taisyklingai perskaityti tekstus, bet tai darytų sąmoningai. Todėl vakaro bibliotekos metu skaitome tekstus drauge, kontekstinių savaitės temų metu analizuojame knygas ir pasakų personažus, perpasakojame girdėtas istorijas, kuriame savo personažus, organizuojame vaikiškų knygų pažinimo renginius.

🌏 Mokykla be sienų

Eurekoje ugdymas vyksta ne tik mokyklos aplinkoje, bet ir aktyviai keliaujant. Organizuojamos išvykos, ekskursijos, kurių metu siekiama pažinti, stebėti, tyrinėti aplinką. Lankomi gamtos ir kultūros objektai, muziejai, parodos, parkai, bendradarbiaujama su kitomis organizacijomis. Vaikai klausosi pasakojimų apie kultūros objektus, juos fotografuoja, filmuoja, piešia, modeliuoja, kuria inscenizacijas, dalinasi įspūdžiais ir mintimis, išsako savo vertinimus.

🌏 Mąstymo ugdymas

Eurekos priešmokyklinės klasės vaikus skatiname mąstyti kritiškai, neįprastai, nebijoti rizikuoti, mokytis klausti veiksmingus klausimus, kurie skatina mokinius įsitraukti į labiau kūrybiškus ir mintis stimuliuojančius procesus. Mąstymo ugdymui naudojami įvairūs instrumentai: mąstymo žemėlapių kūrimas, reflektyvių klausimų kėlimas, mąstymo įpročių analizavimas.

🌏 Harmoningo ugdymo koncepcija

Tai holistinė šiuolaikinio vaiko Asmenybės kūrimo sistema, kuri įgyvendinama derinant keturias ugdomąsias dimensijas: sumanumą, socialinį sąmoningumą, komunikavimą ir fizinę raidą.

UGDYMO KAINOS

Eureka yra visos dienos (iki 18:00 val.) mokykla. Į ugdymo kainą įtrauktas ir neformalus ugdymas bei išvykos Vilniaus mieste.

12 mėnesių visos dienos (7:30 – 18:00 val.) ankstyvojo ugdymo (1,5 – 5 metų vaikams) programa:

• 7600 € / metams, mokant 12 įmokų per metus.
  • 7350 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6950 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.

Stojamasis administravimo mokestis – 390 Eur*

10 mėnesių (rugsėjis-birželis) visos dienos (8:00 – 18:00 val.) priešmokyklinio ugdymo (5- 6 metų vaikams) programa**:

• 7460 € / metams, mokant 10 įmokų per metus.
  • 7200 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6850 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.

Stojamasis administravimo mokestis – 410 Eur*

10 mėnesių (rugsėjis-birželis) visos dienos (8:00 – 18:00 val.) pradinio ugdymo (6 – 10 metų vaikams) programa**:

• 7460 € / metams, mokant 10 įmokų per metus.
  • 7200 € / metams, mokant 2 įmoką per metus.
  • 6850 € / metams, mokant 1 įmoką per metus.

Stojamasis administravimo mokestis* – 410 Eur

* – stojamasis administravimo mokestis yra vienkartinis ir negrąžinamas mokestis, į kurį įskaičiuotos priėmimo procedūros. Šis mokestis mokyklai sumokamas vieną kartą.
** – į priešmokyklinio ir pradinio ugdymo kainą neįskaičiuoti vadovėliai ir pratybos.

GALBŪT JUS DOMINA EUREKOS PRADINĖ MOKYKLA VILNIUJE? SUŽINOTI DAUGIAU