Marko Polo klasėje vyksta Magiškų kiaušinių edukacija

#EurekaMokykla #DiscoveryBasedEducation  ????➡️ ????➡️????
Kovo 15-26 dienomis Marko Polo klasėje vyksta ,,Magiškų kiaušinių edukacija”. Kaip teigia edukacijos organizatoriai programos tikslas – supažindinti ir parodyti, kaip iš atrodytų paprasto kiaušinio, kurį matome kasdien, išsirita nauja gyvybė. Šiais urbanizacijos ir technologijų laikais, žmonėms atitolus nuo kaimo, vis daugiau jų gyvena miestuose ir miesteliuose. Tad suteikiama galimybė dalyvauti šiame projekte ir patirti neišdildomų įspūdžių.
Edukatoriams antrina ir Marko Polo klasės mokytojos Ėlėja ir Justė: ,,Šios edukacijos metu vaikai ne tik susipažįsta su naujos gyvybės atsiradimu ir gamtos stebuklu, bet ir ugdosi rūpestį, atjautą, pagarbą, atsakomybę. Labai džiaugiamės savo klasės vaikais, kurie yra be galo rūpestingi ir net nepabūgo tvarkyti viščiukų narvelio, kad mažieji draugai galėtų gyventi švariai. Vaikai vis dažniau galvoja kaip jaučiasi aplink esantys, tad primena, kad klasėje turime būti pagarbūs ir tylūs, nes plunksnuotieji draugai gali išsigąsti. Ši edukacija – unikali galimybė susipažinti su paukščio gyvenimo ciklu ir ugdyti vaikų sąmoningumą bei emocinį intelektą. Ačiū edukacijos organizatoriams, kad jūs esate ir kuriate tokius stebuklus!”