Susipažinimas su Eureka ONLINE 2023-02-20

2023 m. vasario 20 d. (pirmadienį) 16:00 val. kviečiame į nuotolinį susitikimą su pradinės mokyklos Eureka vadovais.

Susitikimas skirtas besidomintiems pradiniu, priešmokykliniu ir ankstyvuoju ugdymu.

Dalyvių registracija – REGISTRACIJA

Jeigu norite susitikti gyvai, prašome parašyti mums šiais kontaktais: vilnius@eurekamokykla.lt arba +37060351681

Online susitikimo metu išgirsite apie:

➣ Pradinės mokyklos ugdymo filosofiją.
➣ Ugdymą pradinėse, priešmokyklinėse ir ankstyvojo ugdymo klasėse.
➣ Priėmimą 2023-2024 mokslo metams.
➣ 2023 metų Eurekos vasaros mokyklą.
➣ Aplinką, kurioje mokysis pradinukai ir priešmokyklinukai.

Nuo 2018 metų veikianti mokykla Eureka teikia ankstyvojo ugdymo paslaugas vaikams ir valdo penkis padalinius Vilniuje ir Kaune. 2023 metų vasarą Valakampiuose (adresas Vaidilutės g. 71, Vilnius) Eureka atidarys pradinę mokyklą, kuri bus tvaraus mąstymo ugdymo (angl. Sustainable thinking education) pavyzdžiu Lietuvoje. Mokykla išsiskirs tuo, kad nuo mažens vaikai mokės skaičiuoti anglies dioksido pėdsaką (angl. Carbon footprint), klasės turės šiltnamius, o ugdymo procesą praturtins aplinkosauginė projektinė veikla.

Ši pradinė mokykla skirta tiems, kurie nori, jog jų vaikai augtų ir kurtų savo asmenybę atokiau nuo didmiesčio šurmulio, triukšmo ir nuolatinio skubėjimo. Mokykla turės beveik hektaro dydžio žalią kiemą, kuris apsuptas upės ir miško. Tokia aplinka, unikalios edukacinės priemonės ir profesionalūs mokytojai ugdys vaikus, kurie ne tik drąsiai tyrinėja pasaulį, bet ir supranta žmogaus ir gamtos draugystės svarbą.

Eurekos išskirtinumas yra atradimais grįstas ugdymas (angl. Discovery based education) ir dvikalbė aplinka, kurioje vaikai mokosi lietuvių ir anglų kalbomis. Mokytojai taikydami atradimais grįsto ugdymo metodiką sudaro sąlygas vaikui kiekvieną dieną mokykloje pažinti kažką naujo: reiškinį, šalį, gamtos objektą, emociją, profesiją ar pan. Taip sukuriamas nuolatinis ir intriguojantis pasaulio tyrinėjimo procesas, kuris brandina vaiko smalsumą, norą pažinti ir mokytis visą gyvenimą.

Visą informacija apie Eureką galite rasti čia – https://www.eurekamokykla.lt/