Nuo liepos 1 dienos Eureką Kaune koncentruojame Žaliakalnyje

Informuojame, kad nuo liepos 1 dienos ankstyvojo ugdymo mokyklą „Eureka“ Kaune koncentruojame Žaliakalnyje (Aukštaičių g. 45, Kaunas), o „Erudito licėjaus“ visų klasių (0-12) ugdymą koncentruojame patalpose miesto centre (J.Gruodžio g. 9, Kaunas).

Šie pokyčiai suteikia galimybę Eurekos bendruomenės augimui, užtikrina pakankamai vietos ir erdvių efektyviam bei kok

ybiškam ugdymui. Žaliakalnyje istorinis pastatas pritaikytas mažamečių ugdymui, įrengtos modernios klasės su akustinėmis lubomis, vėdinimo ir vėsinimo sistemomis, įrengtas uždaras ir minkšta danga išklotas kiemas. Be to, iki liepos mokykla Eureka Žaliakalnyje įrengs mažamečių ugdymui skirtą laboratoriją.

Taip pat labai svarbu, kad atradimais grįstą ugdymą galėsime įgyvendinti ir už mokyklos sienų. Tokią galimybę suteikia atgimusių Kauko laiptų fontano, vieno gražiausių Lietuvos parkų – Ąžuolyno, ledo arenos, futbolo maniežo ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos kaimynystė.