Mes ir Vaiko Širdies Asociacija tariame „AČIŪ” Jums

„Eureka ankstyvojo ugdymo mokykla“ kartu su „Erudito licėjumi“ organizavo pavasario gerumo iniciatyvą, skirtą Vaiko Širdies Asociacijai (VŠA) paremti.

Asociacijos prezidentė mažiesiems atradėjams papasakojo, kad Vaiko Širdies Asociacija yra ne pelno siekianti organizacija, dirbanti labdaros pagrindais ir siekianti padėti vaikams gimusiems su įgimtomis širdies ydomis. Iniciatyvos metu „Eurekos ir „Erudito” bendruomenės tėveliai aukojo pinigus mergaitei turinčiai įgimtą širdies ydą, kuriai reikalinga nuolatinė medikų priežiūra. Per savaitės gerumo iniciatyvą Vaiko Širdies asociacijai ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ ir „Erudito licėjaus“ bendruomenės paaukojo net 4345 Eur. Visi pinigai jau pasiekė asociaciją ir padės sunkią širdies negalią turinčiai Romai Teresei užtikrinti specialiųjų poreikių įgyvendinimą, gydymą ir vaistų įsigijimą.

Plačiau apie paramos gavėją galite pasiskaityti šiame straipsnyje: https://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/likimai/2020/10/06/news/klaipedietes-motinos-skausmas-pavasari-praradau-viena-vaika-dabar-bijau-prarasti-ir-antra–16522081/

Visa Eurekos bendruomenė didžiuojasi savo profesionalia, o tuo pačiu ir jautria mokytojų komanda, kurios iniciatyvos dėka ir gimė idėja prisidėti prie asociacijos veiklos. Dalinamės trumpa Eurekos mokytojos žinute, kodėl paramai ji pasiūlė būtent šią organizaciją:

„Apie Vaiko Širdies Asociacijos veiklą ir gerus darbus žinau jau kuris laikas. Dar 2015 metais viena iš mano bičiulių papasakojo apie šios organizacijos prasmingą veiklą, todėl nusprendžiau tapti asociacijos savanore ir taip prisidėti prie jos gerovės  Žinodama šios organizacijos suteikiamą pagalbą širdukams ir iškeltą tikslą šviesti pacientus bei visuomenę apie mažų vaikų gyvenimą sergant širdies ligomis – manau, Eureka ir Erudito licėjus prisideda prie tikrai šviesios ir gražios Vaiko širdies asociacijos misijos“ , – mintimis dalijasi Alaya Atkočiūnas, ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka mokytoja.

„Nuoširdžiai dėkojame visiems už suteiktą paramą, kuri atiteks Romai Teresei, augančiai su sunkiausia širdies negalia. Norėtume išpildyti Romos Teresės svajonę turėti terapinį šuniuką, kurį galėtų nuolat apsikabinti ir besąlygiškai jį mylėti, kuris suteiktų daugiau spalvų išgyvenimuose, padėtų atlaikyti siunčiamus likimo išbandymus. Jeigu matysime, kad nepavyks įsigyti šuniuko, nes sunku jį nupirkti, tuomet skirtą paramą panaudosime Romos Teresės spec. poreikiams, gydymui, psichologiniam atstatymui, organizuojant jai produktyvų poilsį, psichoterapiją. Širdingiausia padėka tiems, kas pasiūlė atkreipti dėmesį į Vaiko Širdies Asociaciją. Širdingiausia padėka „Erudito licėjaus“ ir „Eurekos“ bendruomenėms. Būkite sveiki ir laimingi!“ – dėkoja Romos mama.

Miela bendruomene, ačiū už Jūsų gerumą!❤️