fbpx

“L’OCCITANE en Provence” ir ankstyvojo ugdymo mokyklos “Eureka” pasirašė bendradariavimo sutartį

Džiaugiamės galėdami pasidalinti puikia žinia! Praėjusią savaitę Prancūzijos kūno, veido, plaukų, kvepalų ir namų produktų mažmenininkas „L’OCCITANE en Provence“ ir ankstyvojo ugdymo mokykla „Eureka“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Tiek L’OCCITANE en Provence, tiek Eurekai labai svarbu tvarumas, galimybė prisidėti prie švaraus ir žalio pasaulio kūrimo. Todėl kartu su L’OCCITANE en Provence pristatome skatinimo sistemą Eurekos darbuotojams, kurie sugalvos įdomiausius projektus naudojant antrines žaliavas.

“Mokykloje esame įpratę antram gyvenimui prikelti senus, nebenaudojamus daiktus, tokius, kaip dėžės, dekoracijos, kavos kapsulės ar plastikinės taros. Tikriausiai jokios kitos srities specialistai nerastų tiek daug būdų ir galimybių panaudoti kartoninius kiaušinių dėklus, likusius po šv. Velykų, kaip Mokytojai. Tad nuo šiol Eurekos Mokytojų idėjos bus ne tik pastebėtos, bet ir įvertintos!“, – iniciatyvą pristato ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ vadovė Birutė Mačiulienė.

Daugiau nei dvidešimtmetį Lietuvoje veikiančios Provanso kosmetikos atstovai neseniai realizavo tvarumo link vedančią idėją – skatina kosmetiką pirkti naudojant savo daugkartinę tarą, tokiu būdu sumažinant plastiko ar stiklo atliekų augimą. Ir nuolatos ieško naujų idėjų ir būdų, kurie skatintų tvarumą. Tad labai apsidžiaugė galėję prisidėti prie tvarios Eurekos iniciatyvos ir netgi planuoja šia idėja pasidalinti su pačiais… prancūzais!

“Džiaugiuosi gimusia gražia draugyste, viliuosi, kad drauge ne tik prisidėsime prie tvarių sprendimų, bet ir sukursime gražių projektų”, – sako Agnė Kazernovičiūtė, L’OCCITANE en Provence marketingo vadybininkė.