Kviečiame kartu padėti neišnešiotų naujagimių tėvų asociacijai

Kiekvienais metais Eurekos Kaziuko mugės metu mokyklos bendruomenės surinktomis aukomis paremiame nevyriausybines organizacijas arba konkrečias iniciatyvas. Tokiu būdu Eurekos bendruomenė siuntė paramą „Vaiko širdies” bei „Mėlyna ir geltona” organizacijoms ir beglobių gyvūnų prieglaudai.

Šiais metais norime paskatinti dalintis gerumu ir aukoti „Neišnešiotukas” asociacijai, kuri aktyviai rūpinasi, kad per anksti gimę kūdikiai bei jų šeimos sulauktų tiek fizinės, tiek emocinės paramos.

„Lietuvoje kiekvieną dieną anksčiau laiko gimsta 3-4 kūdikiai, o per metus apie 1200 mažylių. Pasaulį jie išvysta tokie maži, kad gali tilpti delne, jiems būtina mūsų visų pagalba. Neišnešiotų naujagimių tėvų asociacija “Neišnešiotukas” – vienintelė bendruomenės organizacija Lietuvoje, kuri atstovauja pačių mažiausiųjų šeimas visoje šalyje ir 5 didžiausių miestų ligoninėse kur gimsta šie mažyliai. Pažangiai medicininei įrangai ir būtinosios pagalbos kraiteliams GYVYBIŠKAI trūksta lėšų, todėl kviečiame Jus skirti bet kokio dydžio vienkartinę paramą ir taip prisidėti prie mažiausiųjų kūdikių gyvybių išsaugojimo. Tik Jūsų paramos dėka mes galime padėti jiems išgyventi!“, – kreipiasi Neišnešiotų naujagimių tėvų asociacija  „Neišnešiotukas“.

Eurekos bendruomenės šių metų tikslas – 1000 Eur, kurių dėka medicinos įstaigai būtų nupirktas mišinuko ruošimo aparatas.

Norimą paaukoti sumą iki kovo 4 dienos galite pervesti į Eurekos mokyklos sąskaitą:

Gavėjas: UAB mokykla Eureka

Sąskaita: LT344010051005426837

Pavedimo paskirtis: Parama Neišnešiotukams

Visi šios akcijos metu surinkti pinigai bus skirti asociacijai „Neišnešiotukas“. Daugiau apie asociaciją sužinoti galite jų internetinėje svetainėje – neisnesiotukas.lt

Apie surinktas bei pervestas lėšas informuosime visus mokyklos Eureka bendruomenės narius.

Dalinkimės gerumu. Dėkojame už bendrystę!