Kviečiame į ŽAIDIMŲ STOVYKLĄ, kuri skirta 5 – 8 metų vaikams

Nuo 2018 metų veikianti Eureka mokykla kviečia priešmokyklinukus ir pradinukus smagiai praleisti pavasario atostogas Vilniuje. Žaidimų stovykla organizuojama pradinėje mokykloje, kuri įsikūrusi gamtos apsuptyje Valakampiuose 🌳 Jūsų patogumui galite rinktis stovyklauti vieną, dvi, tris arba keturias dienas.

Susidomėjote? Kviečiame registruotis iki kovo 28 dienos (vietų skaičius ribotas) – REGISTRACIJA

Per keturias dienas vaikai išbandys net 50 skirtingų žaidimų, kurie ne tik išjudins, bet ir skatins mąstyti:

🔫 Lazerių žaidimai

🗺️ Orientaciniai žaidimai gamtoje

🎓 Sumanumo estafetės

🎯 Loginio mąstymo žaidimai

🏎️ Lenktynių trasa

🤝 Komandiniai žaidimai

🇬🇧 Anglų kalbą lavinantys žaidimai

🛴 Paspirtukynės

✅ Ir dar daug kitų!

Tarp aktyvių veiklų skirsime dėmesio atsipalaidavimui: skaitysime knygas, žiūrėsime filmus, užsiimsime kūno ir proto mankšta, joga.

PRAKTINĖ INFORMACIJA

Data: balandžio 2-5 dienomis

Laikas: nuo 8:00 iki 18:00 val.

Amžius: skirta 5-8 metų vaikams

Vieta: Pradinė mokykla Eureka

Adresas: Vaidilutės g. 71, Vilnius

Būtina registracija (registracijos priimamos iki kovo 28 dienos imtinai): REGISTRUOTIS

Rezervacijos atšaukimas galimas iki 2024-03-27 dienos imtinai. Dėl atšaukimo kreiptis vilnius@eurekamokykla.lt

STOVYKLOS KAINA:

Viena diena: 50 Eur

Dvi dienos: 90 Eur

Trys dienos: 130 Eur

Keturios dienos:160 Eur

🔷Broliams ir seserims taikoma 10% nuolaida.

🔷Papildomai kainuoja maitinimas: 10,90 Eur/diena (pusryčiai, pietūs, vakarienė bei sveiki užkandžiai).

TURITE KLAUSIMŲ? PRAŠOME SUSISIEKTI:

✉️ vilnius@eurekamokykla.lt ☎️ +37060351681

PRADINĖS MOKYKLOS EUREKA APLINKA:

Euraka Mokykla Mokyklos Eureka kiemas

AKIMIRKOS IŠ EUREKOS RENGINIŲ VALAKAMPIUOSE:

Žemiau esančiame video pamatysite akimirkas iš kulinarinio protmūšio su Gian Luca Demarco:

Žemiau esančiame video pamatysite akimirkas iš Eurekos šventės, kurios tema – ką žmonės dirba visą dieną?

Žemiau esančiame video pamatysite akimirkas iš Eurekos Thinkatoriumo, kuriame dalyvavo esami ir būsimi priešmokyklinukai su šeimomis:

O GALBŪT JUS DOMINA EUREKOS PRADINĖ MOKYKLA VILNIUJE? SUŽINOTI DAUGIAU