Knygų leidykla „Nieko rimto“ ir ankstyvojo ugdymo mokykla „Eureka“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Šiandien knygų vaikams ir paaugliams leidykla „Nieko rimto“ ir ankstyvojo ugdymo mokykla „Eureka“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Šis susitarimas labai rimtas ir orientuotas į statybas. Tik ne į didelių mūrinių namų… o į mažų ir jaukių knygų namelių statybą.

Būtent leidyklos „Nieko rimto“ knygų nameliai atsiras visuose „Eurekos“ padaliniuose. Mokyklos bendruomenė, o ypač mažieji atradėjai, turės galimybę susipažinti su visu leidyklos knygų asortimentu. O taip pat vieni pirmųjų pačiupinės „Nieko rimto“ naujienas. Be to, mokykloje vyks knygų pristatymo renginiai ir kitos knygų mylėtojų šventės.

„Mokykloje raidė, žodis ir knyga yra labai svarbūs ugdymo turinio elementai. Kuriame jaukią raidžių aplinką, kasdien mokytojai seka pasakas, kartu su vaikais skaito knygas. Be to, kontekstinių savaitės temų metu analizuojame knygas ir pasakų personažus, kuriame savo unikalius herojus. Nuoširdžiai tikiu, kad su puikiais partneriais dar sėkmingiau formuosime vaikų meilę knygoms“, – teigia ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ vadovė Birutė Mačiulienė.

Jau beveik du dešimtmečius veikiančios leidyklos „Nieko rimto“ komanda žino kaip sukurti vaikams patinkančias knygas. Akytėms mielas, emocijas kuriančias, širdeles šildančias knygas. Tačiau nuoširdūs pastebėjimai ir recenzijos padeda dar labiau tobulėti. Būtent „Eurekos“ darbuotojai ir teiks savo įžvalgas, pristatys labiausiai patikusias knygas, papasakos kaip jos naudojamos ugdymo turinyje.

„Kartu su visa leidykla džiaugiamės užsimezgusia draugyste su ankstyvojo ugdymo mokykla „Eureka“, kuri, tikime, dovanos saldžiausius vaisius – pažinimą, naujas žinias, šviežias idėjas, ugdančius renginius ir, žinoma, knygų namelius. „Nieko rimto“ knygų nameliuose apsigyvens naujausios, populiariausios, skaitytojų labiausiai pamiltos leidyklos knygos, kurios „Eurekos“ mokinius skatins nuo jauniausių dienų sukurti tvirtą ir ilgalaikį ryšį su knyga, lavins vaizduotę ir kūrybiškumą bei leis patirti skaitymo malonumą“, – teigia leidyklos „Nieko rimto“ direktorius Arvydas Vereckis.