Kaziuko mugė Eurekoje

Tęsiame nuostabią tradiciją ir mokykloje rengiame kasmetinę folkloro mugę!

Mažieji atradėjai kartu su tėveliais namuose kūrė įvairius becukrius kepinius, papuošalalus, indus, instrumentus, o šiandien jais prekiauja Eurekos Kaziuko mugėje. Šiais metais gaminius puošia ne tik Lietuvos, bet ir Ukrainos vėliavos!

Kol mažieji mokykloje užsiima prekyba ir naudodami „Kaziuko pinigus“ lavina matematinius bei komunikacinius gebėjimus, tėveliai, kaip ir kasmet, dalinasi gerumu su tais, kuriems reikalinga didelė pagalba.Ačiū, mielieji, kad prisidedate prie iniciatyvos ir aukojate nevyriausybinei organizacijai „Mėlyna ir geltona“, kuri remia Ukrainos ginkluotąsias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius!

Primename, kad nevyriausybinei organizacijai „Mėlyna ir geltona“, kuri remia Ukrainos ginkluotasias pajėgas bei nuo karo nukentėjusius civilius, norimą pinigų sumą galite paaukoti pavedimu:

• Banko sąskaita: LT17 7300 0101 4089 4869
  • Gavėjas: VšĮ Mėlyna ir geltona
  • Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Daugiau informacijos apie organizaciją VšĮ Mėlyna ir geltona rasite čia: https://www.blue-yellow.lt/lt/