Kaune formuojama papildoma klasė

Turime puikią naujieną kauniečiams, norintiems prisijungti prie ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka bendruomenės. 2022 sausio 3 dieną ankstyvojo ugdymo mokykloje Eureka Kaune startuoja papildoma klasė.

“Lavinant pačius mažiausius, 2-6 metų smalsuolius, mokykloje taikome unikalią ugdymo metodiką – atradimais grįstą ugdymą pagal harmoningo ugdymo koncepciją. Šis metodas vaikams leidžia kasdien patirti kažką naujo ir tokiu būdu įtraukia į nepaprastą tyrinėjimo ir žinių pasaulį. Įsikūrus unikaliose patalpose Kauno Žaliakalnyje susidomėjimas ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka dar labiau išaugo, todėl nusprendėme formuoti dar vieną klasę, kuri skirta 2-3 metų vaikams”, – sako Eurekos vadovė Birutė Mačiulienė.

Mokyklos išskirtinumai:

• Atradimais grįstas ugdymas, taikant harmoningo ugdymo koncepciją;
  • Mokymasis per tyrinėjimą (mokiniai naudojasi trijomis mobiliosiomis laboratorijomis);
  • Infrastruktūra, kuri orientuota į ugdymą per žaidimus (žaislai ir lavinamosios priemonės klasėse).
  • Mokykla be sienų – svarbus ugdymo prioritetas. Dėl strategiškai patogios Eurekos lokacijos ugdymo turinys perteikiamas ir įdomių kontekstinių išvykų metu. Pažinti pasaulį vaikams padeda ir artima bei įdomi kaimynystė. Aplink ankstyvojo ugdymo mokyklą Kaune yra Kauko laiptų fontanas, Ąžuolyno parkas, Laisvės alėja, Vytauto Didžiojo karo muziejus, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus, Lietuvos zoologijos sodas ir teatrai..
  • Didelis dėmesys anglų kalbos lavinimui: dvikalbis ugdymas taikant panardinimo į kalbą metodiką kiekvieną dieną.
  • Emocinio intelekto lavinimas (Kimočių programa, Emometras, Mindfulness metodika);
  • Šiuolaikiška ugdymosi infrastruktūra: Eurekos mokiniai naudojasi ergonomiškais įmonės VS Vereinigte Spezialmöbelfabriken GmbH & Co gaminamais baldais. Tai įmonė Vokietijoje, kurianti pažangiausius mokyklos baldų sprendimus, kuriuos diegia šiuolaikiškose mokyklos visame pasaulyje.
  • Didelis dėmesys skiriamas skaitymo kompetencijos lavinimui taikant skirtingas skaitymo strategijas. Susidomėti ir pamilti knygas bei skaitymą padeda naujausios ir įdomiausios Eurekos partnerių – leidyklos „Nieko rimto“ bibliotekos knygos. Biblioteka nuolat papildoma naujomis knygelėmis.
  • Modernios klasės su išmaniosiomis technologijomis, vėsinimo ir vėdinimo sistemomis bei įmontuotomis akustinėmis lubomis, kurios užtikrina kokybišką garso sklaidą kiekvienoje klasėje
  • uždaras ir erdvus mažo vaiko poreikiams pritaikytas kiemas bei lauko klasė po stogu – dar labiau praturtina ugdymosi procesą.

Kviečiame pasimatyti atvirų durų dienose, kuriose išsamiai aptarsime mokinių priėmimą į klasę 2022/2023 metams. Čia galėsite susipažinti su harmoningo ugdymo koncepcija, atradimais grįstu dvikalbiu ugdymu, jo tikslais bei mokymosi aplinka. Taip pat atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus:

• Renginio datos: Lapkričio 17 d., Gruodžio 8 d.
  • Renginio laikas: 14 val.
  • Renginio vieta – ZOOM platforma.
  • Dalyviams bus atsiųsta nuoroda į susitikimo kambarį, todėl prašome registruotis: https://forms.gle/o6W5tiuok3PM8s6dA