fbpx

Eurekos Žaliakalnio padalinys savo plotu išsiplėtė dvigubai

Eurekos Žaliakalnio padalinys savo plotu išsiplėtė dvigubai, o kiemelis, kurį mūsų mažieji atradėjai savaitės pradžioje išbandė pirmą kartą, yra net keturis kartus didesnis nei iki šiol turėtas! Du kiemeliai užtikrins, jog vaikai lauke išlaikytų saugius atstumus tarp skirtingų klasių bei laiką leistų dar turiningiau.

Nuo šio rudens galime sportuoti ne tik lauke, bet ir erdvioje sporto salėje, jau turime ir lauko klasę, kurioje galėsime darbuotis gryname ore, tačiau po stogu, tad bus nebaisus net darganotas oras.

Naujose patalpose mūsų laukia ir partnerių, leidyklos “Nieko Rimto”, įrengtas knygų namelis, kurio “statybos” jau artėja į pabaigą. Knygų namelis kiekvieną mėnesį yra papildomas naujausiomis ir gražiausiomis vaikams skirtomis knygomis. Jau atkeliauja nauja, lapkričio mėnesio knygų kolekcija, kurioje rasime ir kalėdinių leidinių: pamažu pradėsime jausti artėjančią žiemą ir šventes bei joms ruoštis.

Nuo sausio mėnesio naujame korpuse atidaroma dar viena mažylių klasė, kurioje kviečiame mokytis ir savo atradėjų mažuosius broliukus ir sesutes. Apie tai daugiau sužinoti galite čia: https://bit.ly/319MzqJ

Nuo rudens naujajame korpuse pirmą kartą įsikurs ir PRIEŠMOKYKLINUKAI, kurie turės ypatingą galimybę pirmieji išbandyti unikalią jiems sukurtą Eurekos priešmokyklinio ugdymo programą! Kviečiame registruotis į atvirų durų renginį: https://forms.gle/rTccLWXRBpAf5u85A