fbpx

Kaip Eurekos atradėjai mokosi profesijų?

Balandžio mėnesį Vilniaus Marko Polo klasė paskyrė profesijoms. Pradėjus nuo gamtos tyrėjų profesijos, kurios metu molekulinės biologijos mokslus pristatė klasės mokytoja Justė, vėliau chemikas Robertas Žilinksas pristatė chemiko profesiją, o klasės draugės Mortos močiutė papasakojo apie gydytojo profesiją ir gamtos tyėjų bendradarbiavimą su gydytojais.

Pažintį su profesijomis tęsėme susipažindami su menininkais: balerina Julija Stankevičiūte, dainininke Karolina Nevoina, dizaineriu Alku Aleksandravičiumi, muzikos kūrėju, DJ ir šokėju iš Olandijos Jeroen Tiyuen Janssen.

Trečioji mėnesio savaitė prasidėjo miesto profesijomis: mokytojos Ėlėjos mama papasakojo apie bankininko profesiją, o patys tapome statybininkais, kulinarais bei grožio meistrais.

Profesijų mėnesis užsibaigė sportininkų profesijų tematika. Pirmadienio rytą susipažinome su sportinių šokių šokėja ir zumbos trenere Indre Gatelyte ir kartu su ja metėme šokio iššūkį klasės tėveliams bei kitoms mokyklos klasėms, o likusios savaitės metu labai intensyviai sportuojame, kad penktadienį užbaigtume tikrų tikriausiose Olimpinėse Eurekos varžybose Vilniaus Lukiškių aikštėje.

Už bendrystę tariame AČIŪ nuostabiems Eurekos tėveliams, seneliams bei Eurekos draugams!????