fbpx

Eurekoje atidaryta Aurimo Valujavičiaus klasė

Aurimas Valujavičius atidarė savo vardo klasę Vilniaus pradinėje mokykloje. Vaikai turėjo daugybę klausimų apie plaukimą per Atlantą, tuo pačiu garsaus keliautojo teiravosi apie ateities kelionių planus.

„Gavau labai netikėtą, bet malonų kvietimą į klasės atidarymą. Tai pirmas kartas, kai kažkas užkabina mano vardo lentelę virš durų. Kiekvienas žmogus pasirenka save motyvuojančius tikslus: vieni nori išmokti užsienio kalbą, kiti nupiešti paveikslą, treti nori užlipti į aukčiausią kalną. Visi iššūkiai yra geri. Linkiu vaikams po truputį subrandinti savo tikslus ir siekti jų įgyvendinimo“, – mokyklos bendruomenei sakė A.Valujavičius.

Pradinės mokyklos „Eureka“ direktorė Birutė Mačiulienė džiaugėsi, kad prie klasės įėjimo turės ne tik A.Valujavičiaus portretą, užrašą, bet ir keliautojo parašą.

„Mūsų mokykloje visos klasės pavadintos žymių žmonių vardais. Šios priešmokyklinės klasės pavadinimą sugalvojo pati mokytoja su vaikais. Ne tik dėl to, kad Aurimas perplaukė atlantą, bet ir dėl to, kad šia iniciatyva suvienijo pasaulio lietuvius. Simboliška, kad šalia esanti pirmokų klasė pavadinta S.Dariaus ir S.Girėno garbei. Taigi, šioje erdvėje turime net dvi Lituanicas, kurios primins vaikams, kad žmogus gali įveikti net ir pačius sudėtingiausius iššūkius“

Mokyklos vaikai teiravosi A.Valujavičiaus apie ateities planus. Skrisite aplink pasaulį? Kopsite į Everestą? O gal plauksite į dar tolimesnę kelionę?

„Jau turiu idėją, tačiau dar nenoriu išduoti konkrečių planų. Galiu pasakyti tik tiek, kad apie artimiausią mano kelionę sužinosite šių metų gruodžio pradžioje“, – atsakė žymus keliautojas.