Ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka gerumo iniciatyva

Pirmadienį Vilniaus ir Kauno Eurekose kvepėjo pyragais, o klasėse ir koridoriuose tvyrojo magiška nuotaika.
Tęsiame ypatingą tradiciją ir švenčiame Pyragų dieną kartu su visa Eurekos bendruomene: namuose kepėme pyragus, juos atsinešėme į mokyklą, klasėse vieni su kitais dalinomės gardžiausių pyragų receptais, aptarėme, kaip svarbu daryti gerus darbus ir dalintis gerumu.
Galiausiai gardėsius pristatėme Maltos Ordino Pagalbos Tarnybai – Maltiečiams. Vilniaus ir Kauno maltiečiai kepinius perdavė vargstantiems, vienišiems senoliams.  Taip pat jų širdis pradžiugino klasėse sukurti mažųjų atradėjų atvirukai!
Ačiū, Eurekos bendruomenei, kurie neliko abejingi! Dar kartą įrodėme, kokia galinga bendrystė mus sieja bei kaip gebame dalintis gerumu su aplink mus esančiais. Tikime, kad senolius mūsų staigmena ne tik privertė nusišypsoti, bet ir priminė, kad jie nėra vieni.