SUMANI TĖVYSTĖ: Kaip padėti užaugti sveikai asmenybei?

Ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka organizuoja praktinių seminarų ciklą “Sumani Tėvystė”, kuris skirtas mažamečius auginantiems tėvams.

Šio seminaro tema – Kaip padėti užaugti sveikai asmenybei?

Mes, tėveliai, kasdien dedame visas pastangas, kad užaugintume visapusiškai sveiką ir koordinuotą asmenybę. Tuo pačiu skiriame daug dėmesio vaiko lavinimui jau nuo pat pirmųjų jo gyvenimo dienų. Norime, jog vaikas augtų sveikas, laimingas ir stiprus. Šiems tikslams pasiekti reikia nuoseklumo ir švelnios disciplinos. Tad kaip suprasti, koks tėvų indėlis yra mažųjų gyvenime? Kokių tėvų reikia vaikams ir kaip patiems tėvams patikėti, jog jie yra geri tėvai?

„Tėvų indėlis formuojantis žmogaus asmenybei dažniausiai yra esminis. Tai suvokus neretai tėvai įsisuka į nuolatinį savęs spaudimą “dėl vaiko”, nors iš tikrųjų vaikui šeimoje tereikia kelių esminių bazinių dalykų, kurie būtų pateikiami pakankamai nuosekliai. Tėvystė neretai prasideda nuo prioritetų ir svarbiausių aspektų išsigryninimo, kuriuos ir bandysime aptarti seminaro metu“, – atkreipia dėmesį Evelina Jokubkienė ir kviečia į praktinį seminarą, kuriame plačiau aptars, kaip padėti vaikams užaugti sveikomis asmenybėmis.

Praktinį seminarą veda medicinos psichologė, kognityvinės elgesio psichoterapijos praktikė, mama Evelina Jokubkienė, kuri 6 metus buvo savanorė bei savanorių ruošimo ir kavalifikacijos kėlimo mokytoja emocinės paramos tarnyboje “Jaunimo linija”, dirbo vaikų reabilitacijos, sutrikimų diagnostikos bei gydymo, neformalaus ugdymo srityse.

Seminaras apims šias dalis:
➣ Sveikos asmenybės samprata bei formavimasis;
➣ Tėvų indėlis žmogaus gyvenime;
➣ Kokių tėvų reikia vaikams?
➣ Kaip padėti sau patikėti, jog esu geras tėtis/mama?
➣ Klausimai / atsakymai (jeigu norite aptarti konkrečias praktines situacijas, pasitaikančias namuose, prašome jas aprašyti ir iš anksto atsiųsti el. paštu psichologas@eurekamokykla.lt).

Praktinė seminaro informacija:
➣ Būtina registracija: https://forms.gle/egmzpSAxmzfcCAuZ8
➣ Data: spalio 14 d. (ketvirtadienis)
➣ Laikas: 18:30 – 19:30 val.
➣ Vieta: Seminaras vyks nuotoliniu būdu ZOOM platformoje, registruotiems nariams atsiųsime prisijungimo nuorodą. Renginys bus įrašomas.
➣ Seminaro kaina šeimai – 15 Eur (Eurekos bendruomenės nariams seminaro mokestis nėra taikomas). Mokestį būtina pervesti iki seminaro dienos į UAB mokykla “Eureka” sąskaitą LT514010051004547420

Kontaktai pasiteirauti: +370 657 88815 / vilnius@eurekamokykla.lt