Eureka švenčia penkerių metų gimtadienį!

Šiandien Eurekai 5 metai!

2018 metų gegužės trečią dieną Eureka buvo oficialiai įregistruota. Pradėjom žingsnius kaip pirmoji Lietuvoje ankstyvojo ugdymo mokykla. Atidarėme keturis padalinius Vilniuje ir Kaune. 2022 metais startavome su priešmokyklinėmis klasėmis. O šiais metais pradėsime ugdyti ir pimuosius pradinukus.

Augame ir stengiamės tobulėti!

Surėmę bendraminčių pečius ir protus sukūrėme unikalią ugdymo filosofiją, kurią pavadinome – atradimais grįstas ugdymas. Eurekos mokytojai atkakliu ir kūrybišku kasdieniu darbu pulsuoja nuolatinį ir intriguojantį pasaulio tyrinėjimo procesą, kuris brandina mažamečių smalsumą, norą mokytis ir pažinti. Ir šiandien galime drąsiai pasidžiaugti, kad Eurekos metodika leidžia pasiekti puikius rezultatus.

Tikime savo misija!

Esame tikri, jog pasaulio tvaraus vystymosi pagrindas yra mokymo(si) evoliucija. Mes tikime, jog teigdama šiuolaikiška ugdymą ir nuolatos tobulėdama mokykla Eureka prisideda prie šios evoliucijos. Tai mūsų misija. Norime, kad vaikai užaugtų ne tik sumanūs, bet ir atsakingi pasaulio gyventojai, kurie supranta žmogaus ir gamtos draugystės svarbą. Todėl Eurekos filosofiją papildėme tvaraus mąstymo ugdymu, kurio pirmuosius vaisius atskleisime šių metų vasaros mokyklos metu.

Didžiuojamės mokyklos bendruomene!

Tarptautinę Eurekos bendruomenę sudaro vaikai, tėveliai ir mokytojai iš dešimčių skirtingų valstybių. Per penkerius metus mokykla suformavo savo tradicijas, renginius ir bendradarbiavimo kultūrą. Eurekos komandos nariai kupini naujų idėjų, todėl kiekvienais metais pristatome ir naujus renginius bei projektus. Tariame Everesto dydžio AČIŪ kiekvienam bendruomenės nariui, kurio iniciatyvos, pastangos ir idėjos prisidėjo prie to, kad Eureka taptų nuostabiausia vieta mažiesiems atradėjams augti, mokytis ir tobulėti.