Šiandien Žaliakalnyje vyksta „Paspirtukynės“

Ankstyvojo ugdymo mokykla „Eureka“ ir didžiausias sporto prekių tinklas Baltijos šalyse „Sportland“ kviečia į pirmąsias „Paspirtukynes“, kuriose smagiai varžysis 2-6 metų vaikai su balansiniais dviračiais ir paspirtukais.

„Paspirtukynės“ vyks 2022 m. gegužės 21 d. (šeštadienį) ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ didžiąjame kieme Žaliakalnyje (Aukštaičių g. 45, Kaunas).

„Dauguma mažamečių neįsivaizduoja buvimo lauke be paspirtuko ar balansinio dviračio. Suaugusieji juos vertina kaip transporto priemonę ar pramogą, tačiau paspirtukas gali būti naudojamas ir edukaciniais tikslais. Pavyzdžiui, lavinant stambiąją motoriką, supažindinant mažylį su eismo taisyklėmis ar tiesiog žaismingai judant atlikti edukacines užduotis. Žinoma, tam reikia ir tinkamos infrastruktūros, todėl džiaugiamės galėdami atverti savo kiemą „Paspirtukynių“ dalyviams“, – taigia ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ ugdymo vadovė Rūta Kuodienė.

Dėl didelio registracijų skaičiaus dalyvių srautai suskaidyti į šiuos laikus:

– Nuo 9:00 val. važiuos vaikai iki 3 metų.

– Nuo 10:00 val. važiuos vaikai nuo 3 metų (imtinai) iki 5 metų.

– Nuo 11:30 val. važiuos vaikai nuo 5 metų (imtinai) iki 7 metų.

Trumpai apie „Paspirtukynes“:

• Data: 2021-05-21
  • Dalyvavimas nemokamas.
  • Transporto priemonės: balansiniai dviračiai ir paspirtukai.
  • Dalyvių amžius: nuo 2 iki 6 (imtimai) metų.
  • Renginio lokacija: Aukštaičių g. 45, Kaunas.
  • Būtina dalyvių registracija
  • Renginio pradžia 9:00 val.

Dalyvių registracija:

„Paspirtukynių“ dalyvių grupės: