Šeštadienį Kaune įvyks pirmosios „Paspirtukynės“

• „Paspirtukynės“ įvyks šeštadienį ir lyjant lietui.
  • „Paspirtukynių“ rezultatai online – (Failas bus įkeltas renginio dieną)
  • Nugalėtojai bus paskelbti www.paspirtukynes.lt šeštadienį 13:00 – 13:30.
  • Renginio dieną 14:00 val. kviečiame atvykti nugalėtojus į Eurekos kiemą atsiimti prizų.

Ankstyvojo ugdymo mokykla „Eureka“ ir didžiausias sporto prekių tinklas Baltijos šalyse „Sportland“ kviečia į pirmąsias „Paspirtukynes“, kuriose smagiai varžysis 2-6 metų vaikai su balansiniais dviračiais ir paspirtukais.

„Paspirtukynės“ vyks 2022 m. gegužės 21 d. (šeštadienį) ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ didžiąjame kieme Žaliakalnyje (Aukštaičių g. 45, Kaunas).

„Dauguma mažamečių neįsivaizduoja buvimo lauke be paspirtuko ar balansinio dviračio. Suaugusieji juos vertina kaip transporto priemonę ar pramogą, tačiau paspirtukas gali būti naudojamas ir edukaciniais tikslais. Pavyzdžiui, lavinant stambiąją motoriką, supažindinant mažylį su eismo taisyklėmis ar tiesiog žaismingai judant atlikti edukacines užduotis. Žinoma, tam reikia ir tinkamos infrastruktūros, todėl džiaugiamės galėdami atverti savo kiemą „Paspirtukynių“ dalyviams“, – taigia ankstyvojo ugdymo mokyklos „Eureka“ ugdymo vadovė Rūta Kuodienė.

Trumpai apie „Paspirtukynes“:

• Data: 2021-05-21
  • Dalyvavimas nemokamas.
  • Transporto priemonės: balansiniai dviračiai ir paspirtukai.
  • Dalyvių amžius: nuo 2 iki 6 (imtimai) metų.
  • Renginio lokacija: Aukštaičių g. 45, Kaunas.
  • Būtina dalyvių registracija
  • Renginio pradžia 9:00 val.

Dėl didelio registracijų skaičiaus dalyvių srautai suskaidyti į šiuos laikus:

– Nuo 9:00 val. važiuos vaikai iki 3 metų.

– Nuo 10:00 val. važiuos vaikai nuo 3 metų (imtinai) iki 5 metų.

– Nuo 11:30 val. važiuos vaikai nuo 5 metų (imtinai) iki 7 metų.

Dalyvių registracija:

„Paspirtukynių“ dalyvių grupės: