Eurekos ugdymo vadove tapo Kristė Vaičiulienė

Nuo birželio pradžios ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka ugdymo vadove tapo Kristė Vaičiulienė, kuri iki tol dirbo Vilniaus padalinio vadove.

„Dirbdama Eurekoje pažinau daug nuostabių profesionalių mokytojų, kurios sutelkdamos savo patirtį, žinias ir kūrybiškumą kartu pasiekia puikių ugdymo rezultatų. Mažieji atradėjai ne tik žaisdami išmoksta daug naujų dalykų, bet ir mokykloje jaučiasi kaip namie, yra apsupti mokytojų meile, pagarba ir pasitikėjimu. Mano misija yra padėti komandai įgyvendinant mokyklos plėtros planus išlaikyti unikalios Eurekos ugdymo filosofijos kryptį. Be to, vis daugiau dėmesio skirsime mokyklos tarptautiniškumui.”,- teigia naujoji Eurekos ugdymo vadovė.

Kaune gimusi Kristė Vaičiulienė yra įgijusi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo specialybę ir turi šešerių metų darbo patirtį privačiose ugdymo įstaigose. Tiek darbo metu, tiek dalyvaudama tarptautiniuose projektuose (Didžioji Britanija, Danija, Belgija) Kristė sukaupė daug žinių apie vaikų integruotą ugdymą, kūrybiškumo lavinimą, skaitymo strategijas, lauko pedagogiką bei demokratinį ugdymą.