Rūta Kuodienė

Aš esu ugdymo vadovė Rūta Kuodienė.

Vilniaus universitete įgijau lietuvių kalbos filologijos ir reklamos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, vėliau susidomėjusi švietimo sritimi Vytauto didžiojo universitete įgijau pedagogikos kvalifikaciją, gilindama savo žinias Lietuvos edukologijos universitete – priešmokyklinio bei pradinio ugdymo pedagogikos kvalifikaciją. Manau, jog tai dar ne pabaiga, nes mokytis ir tobulėti niekada nevėlu, o atnaujinti ir turtinti žinių bei įgūdžių bagažą taip greitai besikeičiančiame pasaulyje – tiesiog būtina, o jau skaičiuoju  11-us darbo švietimo srityje metus.

Pastaruosius keletą metų  dirbau ugdymo vadove ir pradinės mokyklos vadove, esu sukaupusi patirties ir neformalaus ugdymo srityje.

Esu įsitikinusi, kad ikimokyklinio amžiaus tarpsnis yra nepaprastai svarbus, nes vaikai šiuo laikotarpiu mokosi neįtikėtinai greitai: kalbinių, socialinių, emocinių bei kognityvinių gebėjimų. Per žaidimus, tyrinėjimus, eksperimentus vaikai susipažįsta su mus supančiu pasauliu, todėl nepaprastai svarbu užtikrinti, jog ugdymas šiuo laikotarpiu būtų įvairiapusiškas, darnus bei įtraukiantis, motyvuojantis kasdien sužinoti ir atrasti vis daugiau.