Pavaduotoja organizaciniams reikalams ir mokytoja Laura

Aš esu pavaduotoja organizaciniams reikalams ir mokytoja Laura.

Skaičiuodama penktuosius darbo su ankstyvojo amžiaus vaikais metus,  džiaugiuosi supratusi – kiekviena diena gali būti džiaugsminga. Bičiulystė su mažaisiais atradėjais dieną paverčia be galo įdomia, prasminga ir unikalia. Ypatingą dėmesį skiriu mažųjų emocinei raidai – nuolat ieškau veiklų, kurios skatintų vaikus atsiskleisti, kalbėtis bei reikšti savo emocijas.

Laisvalaikiu mėgstu tapyti ir galiu pasidžiaugti įspūdinga savo meninių darbų kolekcija, gal todėl išskirtinė mano ugdymo ypatybė – gebėjimas organizuoti ugdymą kūrybiškai, laisvai, nuolat ieškoti ir atrasti naujų, neįprastų ugdymo būdų. Tikiu, kad vaikų ugdyme svarbus ir judumo vaidmuo mokymosi procese, todėl organizuoju judrias ugdomąsias veiklas, kontekstines išvykas.