Indrė Aktuna

Aš esu mokytoja Indrė Aktuna.

Studijavau Kauno kolegijoje, Justino Vienožinskio menų fakultete ir įgijau dailės pedagogikos kvalifikaciją. Baigusi studijas nusprendžiau save išbandyti ugdant priešmokyklinio amžiaus vaikus. Dirbdama su 3-6 metų amžiaus vaikais supratau, koks didelis ir svarbus yra pedagogo vaidmuo vaikui. Į vaikus žiūriu kaip į savo mažuosius draugus ir džiaugiuosi galėdama išugdyti empatiškus, savarankiškus, savimi pasitikinčius mažuosius piliečius. Būdama su vaikais suprantu, kad kiekviena diena yra kupina naujų atradimų, pamokų, iššūkių ir nuotykių.

Esu atsakinga, draugiška ir sąžininga. Domiuosi menu bei laisvo laiko metu mėgstu lieti akvarelę ir skaityti knygas. Vaikams stengiuosi perduoti savo turimas žinias apie pasaulio menininkus,  įvairias dailės technikas ir skatinu nebijoti eksperimentuoti ir išbandyti save vis kitur.