Dovilė Šiškevičiūtė

Aš esu mokytoja Dovilė Šiškevičiūtė.

Studijuodama Klaipėdos Universitete ištęstinių psichologijos studijų III kurse pradėjau dirbti su 1-5 metų vaikais. Studijų metu įgytos žinios kartu su trečius metus trunkančia darbo patirtimi padėjo pažinti ir suprasti skirtingo amžiaus vaikų poreikius bei raidos ypatumus.  Dirbdama su vaikais įsitikinau, jog ikimokyklinio amžiaus periodas yra jautrus ir reikšmingas ugdyti bei susiformuoti charakteriui, asmenybei, tinkamiems įpročiams.  Tikiu, kad suaugusiojo užduotis yra ugdyti emociškai lankstų, savarankišką ir atsparų gyvenimo iššūkiams žmogų. Dėl to stengiuosi kiekvieną dieną mažuosius išklausyti, išgirsti ir drąsinti kalbėti. Taip jie pažįsta save ir pasaulį, tampa pajėgūs jį keisti. Kartu manau, kad tai padeda vaikams suprasti asmeninius norus bei poreikius , mokytis juos patenkinti atsižvelgiant į kitų interesus.
Dalį savo laisvalaikio skiriu savanorystei „Jaunimo linijoje“. Man savanorystė kelia pasitenkinimą, nes noriu būti naudinga žmonėms. Taip pat be galo malonu priklausyti bendruomenei, kurią vienija rūpestis kitais.