Praktika

Žvelgdami į ateitį, kviečiame studijuojančius vaikų ugdymo kryptyse ir trokštančius save realizuoti profesionalioje ir šiuolaikiškoje ugdymo aplinkoje, prisijungti prie mūsų komandos praktikai, kuri gali tapti jūsų svarbiausiu žingsniu į sėkmingą karjerą.

Darbo pobūdis

Praktikantas įsitrauks į ugdymo veiklas, asistuodamas mokytojui, kuris bus priskirtas praktikos vadovas. Darbas apims pasirengimą užsiėmimams ir dalyvavimą užsiėmimų metu, edukacinės medžiagos rengimą, neformalių veiklų organizavimą, edukacinių išvykų organizavimą.

Reikalavimai kandidatui

Tikimės, kad praktikantas demonstruos norą mokytis ir tobulėti, bus iniciatyvus bei praturtins ugdymo procesą naujomis žiniomis ir idėjomis.

Mes siūlome

Stažuotis profesionalioje komandoje, galimybę prisidėti prie integruoto ugdymo proceso, profesinės saviraiškos ir augimo galimybes bei potencialiai tapti Eurekos komandos dalimi!

Darbo vieta

J. Gruodžio g. 9, Kaunas

Vilnius

info@eurekamokykla.lt

Lauksime Jūsų CV ir motyvacinio laiško.