Vasaros mokykla kviečia patirti atradimus drauge

Ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka pristato paslaugą – Vasaros mokykla. Tai 2-5 metų atradėjų pažinimo kelionė liepos ir rugpjūčio mėnesiais darbo dienomis nuo 7:30 iki 18:00 val. Eurekos Vasaros mokyklos ugdymo formatas išlaiko harmoningo ugdymo koncepciją ir atradimais grįsto mokymo struktūrą, tuo pačiu leidžia vaikams patirti neišdildomus vasaros įspūdžius ir spalvingus atradimus.

 „Vasaros mokykla sudaro sąlygas mieste vasarojantiems mažiesiems atradėjams patirti nuotykius draugų apsuptyje, lavinant mažųjų smulkiąją ir stambiąją motorikas, loginį mąstymą, sumanumą. Pamokas organizuojame tiek Vilniuje, tiek Kaune, todėl vaikučiams, kurių tėveliai vasaros metu intensyviai dirba, liūdėti tikrai neteks. Džiaugiamės, kad Eurekos vasaros mokyklą jau atrado ir šeimos gyvenančios užsienyje, kurios vasaros laikotarpiu grįžta į gimtuosius Lietuvos miestus. Vaikučiai, augantys dvikalbėje aplinkoje, Eurekoje jausis saugiai – čia mes kalbame tiek lietuviškai, tiek angliškai”, – teigia ankstyvojo ugdymo mokyklos Eureka vadovė Birutė Mačiulienė.

Mokyklos vadovė atkreipia dėmesį, kad vasaros mokyklos metu vaikai daug laiko praleidžia gryname ore – esant palankioms oro sąlygoms, mažieji atradėjai čiumpa savo gertuves, pledukus ir tyrinėja senamiestį ar žaliąsias miesto zonas. „Vasaros periodu itin aktyviai galime įgyvendinti vieną iš Eurekos ugdymo principų – mokykla be sienų. Džiaugiamės dienomis, kai tai, ką mokomės klasėje, galime susieti su realaus gyvenimo kontekstu ir iškeliauti į parką tyrinėti ąžuolo, į zoologijos muziejų – susipažinti su gyvūnais,“ – sako B. Mačiulienė.

Vasaros mokyklos paketą sudaro sumanumo, fizinio aktyvumo, kalbinių gebėjimų ir socialinio sąmoningumo lavinimas – derinant šias keturias ugdomąsias dimensijas įgyvendinama holistinė šiuolaikinio vaiko Asmenybės kūrimo sistema.

Praktinė informacija apie Vasaros mokyklą:

  • Skirta 2-5 metų amžiaus vaikams;
  • Taikoma harmoningo ugdymo koncepciją;
  • Ugdomosios veiklos organizuojamos pagal šiuos Eurekos principus: atradimais grįstas ugdymas, tyrinėjimai, dvikalbis ugdymas, mokykla be sienų;
  • Emocinio intelekto pamokos, taikant Kimochi, Mindfulness metodikas ir Emometrą.
  • Organizuojamos kontekstinės / pramoginės išvykos, edukacijos.
  • Įskaičiuoti neformalaus ugdymo užsiėmimai vakare (pvz. muzika, šokis, sportas, šachmatai).
  • Integruotas knygelių skaitymas.
  • Mokomės kasdien darbo dienomis nuo 7:30 iki 18:00 val.;
  • Vasaros mokyklos kaina Vilniuje 600 eur/mėn, Kaune – 500 eur/mėn
  • Vasaros mokyklos užsakymas: ČIA