Vaikų iniciatyva gyvūnėlių prieglaudai

Gegužės mėnesį Vilniaus Marko Polo klasė kalbėjo apie gyvūnus. Išsiaiškinę, kad gyvūnai yra naminiai ir laukiniai, vaikai su mokytojais analizavo jų gyvenamąsias vietas, taip pat pristatė ir savo augintinius. Pradėję diskutuoti apie naminių gyvūnų namus, klasės draugai ir mokytojos pasidalino mintimis, jog kartais naminiai gyvūnai lieka be namų, todėl jiems kuriamos prieglaudos, o jose gyvūnėliais rūpinasi geri žmonės – savanoriai.

Suaukotas maistas, vaistai, žaisliukai bei kiti reikalingi daiktai, vaikų kurti atvirukai su meilės ir sveikatos gyvūnėliams palinkėjimais, jau pasiekė Tautmilės Prieglaudėlė mažuosius žmogaus draugus.

Džiaugiamės galėję bent maža dalele prisidėti prie Tautmilės Prieglaudėlė gyvūnų gerovės. Tariame AČIŪ, Jums, klasės tėveliai, vaikai ir mokytojai, už Jūsų gerumą.