Išskirtinumas

Šiuolaikiškas mokymas

Pirmieji šešeri vaiko gyvenimo metai – tai atradimų kelionės pradžia. Būtent šiuo amžiaus etapu formuojasi jaunosios asmenybės savybės ir gebėjimai. Tikslingas ir jautrus ugdymas pirmaisiais vaiko gyvenimo metais turi didžiulės įtakos tolesnio jo gyvenimo sėkmei. Esame įsitikinę – nėra dviejų tokių pačių vaikų. Visi vaikai yra skirtingi, išsiskiriantys savo unikalumu ir savitumu. Eurekoje ugdymo šerdis yra vaiko gerovė, visuminis ugdymasis, aktyvus, autentiškas, patirtinis jo dalyvavimas ugdymo procese. Veiksmingiausiai vaikas ugdosi aplinkoje, kurioje yra saugus, gerbiamas, kurioje pripažįstama jo nuomonė ir tenkinami poreikiai. Ankstyvo ugdymo mokykloje Eureka žaidimas yra svarbiausia vaiko socialinį, emocinį ir pažintinį ugdymąsi skatinanti veikla.

Dvikalbė aplinka

Kuo anksčiau ir tinkamu būdu vaikai ima mokytis naujos kalbos, tuo greičiau ir geriau ją išmoksta nepakenkdami savo gimtajai kalbai.Vaikai kitos kalbos Eurekoje paprastai mokosi tokiu būdu, kokiu išmoko savo gimtąją kalbą – tai yra natūraliai, nesąmoningai ją perimdami iš kalbinės aplinkos, komunikacinių situacijų (mokant kalbų tai vadinama „panardinimo“ metodu). 2–5 metų vaikas dar nėra pasirengęs mokytis gramatikos taisyklių, jam geriausiai sekasi įsiminti tai, kas siejama su asmeniniu patyrimu, o kalbos mokytis – aktyviai veikiant, žaidžiant, bendraujant, vartojant kalbą.

Bendruomeniška atmosfera

Eurekos bendruomenė – mokytojai, vaikai ir jų tėveliai. Visus jungia aukščiausi ugdymo tikslai ir stipriai išreikštos vertybės: pasitikėjimas, draugiškumas, pilietiškumas, darbštumas ir savarankiškumas.

Saugi ir patogi vieta

Ankstyvojo ugdymo mokykla Eureka savo veiklą vykdo Vilniuje ir Kaune. Vilniuje Eureka įsikūrusi pačioje miesto širdyje – Aludarių gatvėje, Tauro kalno papėdėje. Kaune veikia du Eurekos padaliniai: centro Eureka įsikūrusi naujamiesčio ir senamiesčio sandūroje esančioje J. Gruodžio gatvėje – tai tėveliams itin patogi vieta. Žaliakalnio Eureka įsikūrusi tarpukario modernizmo pastate žaliojoje miesto zonoje – Aukštaičių gatvėje. Vieta patogi aktyvioms veikloms bei pasaulio pažinimui.

Visi ankstyvojo ugdymo mokyklos pastatai – istoriniai. Architektų suprojektuotos ir įrengtos erdvės – pritaikytos mažo atradėjo poreikiams ir ugdymo veiklai. Vaikai turi ne tik modernias ugdymo patalpas, aktyvias veiklos erdves, bet ir uždarus, mažo vaiko poreikiams pritaikytus kiemus. O lauke Eurekos bendruomenė būti labai mėgsta!

Dėmesys sveikai gyvensenai

Eurekoje vaikai kasdien mankštinasi, sportuoja, vaikščioja gryname ore ir tyrinėja aplinką. Tokiu būdu mūsų vaikams sukuriame natūralų sveikos gyvensenos poreikį. Juk svarbu ne tik žinoti, kas yra sveika gyvensena, bet ir stengtis sveikai gyventi. Mokyklos komanda užtikrins šviežio ir sveiko maisto tiekimą, atsižvelgs į individualius kiekvieno vaiko poreikius. Į maisto kokybės vertinimą įtraukiami ekspertai ir vaikų tėveliai.

Eurekos komanda

Ankstyvojo ugdymo mokykloje Eureka dirba profesionalūs mokytojai. Mokyklos darbuotojai – savo srities profesionalai, kurie rūpinasi nuolatiniu asmeniniu tobulėjimu, plečia ne tik profesinį, bet ir bendrą kultūrinį akiratį. Jie atviri naujovėms, nebijo tyrinėti ir bandyti, užtikrinti jaunatviško iniciatyvumo ir kūrybiškumo bei gilių dalyko žinių ir gyvenimiškos išminties pusiausvyros. Mūsų vaikus skatiname smalsiai ir iniciatyviai tyrinėti aplinką naudojantis savo penkiais pojūčiais: regėjimu, klausa, uosle, skoniu ir lytėjimu. Eurekos komandos pastangų dėka – kiekviena diena kupina atradimų!

Mokymuisi tinkama aplinka

Ankstyvojo ugdymo mokykla įsikūrusi istoriniame pastate, kuris rekonstruotas ir pritaikytas ugdymo veiklai. Vaikai turi modernias ugdymo patalpas, aktyvios veiklos erdves ir pažangiausius baldų sprendimus. Eurekos vaikai naudojasi ergonomiškais, VS Vereinigte Spezialmöbelfabriken GmbH & Co. KG įmonės tiekiamais baldais. Tai įmonė, kurianti pažangiausius mokyklos baldų sprendimus, kuriuos diegia šiuolaikiškos viso pasaulio mokyklos, įskaitant ir JAV (esančią didžiausią eksporto rinką pasaulyje). VS mokyklinių baldų įmonė, turinti GS Europos kokybės ženklą, LGA saugumo ir kokybės atestaciją, GREENGUARD sertifikatą, patvirtinantį, kad baldai atitinka griežtus standartus.